reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości i samopoczucie

dziewczyny powiedzcie mi czy macie czasami takie uczucie jakby dzidzius chcial wyjsc? jakby wkladał raczki w kanał rodny i jakby one zaraz mialy wyjsc i pomachac? a przy tym lekki ale niezbyt przyjemny ból? bo ja mam takie objawy i zastanawiam sie czy to nie za wczescie jutro mam wizyte ale w niektorych momentach mam wrazenie ze corcia mi sie zaraz wysunie albo ze chlupnie ze mnie woda :/

mysle ze to od napierania na szyjke.
 
reklama
Takie pobolewania w dole też już dość często mi się zdarzają. Kiepsko się wtedy chodzi i czuję jak główka mi napiera tak mocno, że też mam wrażenie, że zaraz wyjdzie. Do tego jak mała ki w pachwinie bardzo nisko gmera to też dziwne uczucie, czasami tak szarpnie że aż się muszę złapać albo nogi zacisnąć, gorzej, jak jestem na zakupach i ludzie patrzą :-D Do tego strzelają mi kości miednicy, ale to rano albo po dłuższym leżakowaniu. Zauważyłam to ok kilku dni już i dzisiaj rano jak się obudziliśmy i chciałam wstać do toalety to mówię do M, "a teraz posłuchaj, co robi moja miednica". Wstałam i strzeliła a M zrobił wielkie oczy :szok::-D
Dziś mówiłam lekarzowi o tym napieraniu główką, problemach z chodzeniem i strzelających kościach. Powiedział, że w ten sposób stawy się przygotowują do porodu, rozluźniają się itp. Więc to normalne.
 
ufff to mi troszke ulzyło.. juz sie balam ze to moze zwiastowac jakis porod przedwczesny.. jeszcze wszyscy mi dzisiaj mowili ze mi brzuszek opadł... jeszcze chociaz 2tyg :)
 
uff mnie też ulżyło:) Jak ja sie martwię, że urodzę przed czasem i tak jak emilka modle sie tylko żeby chociaż te 2 tygodnie wytrzymać jeszcze:/ Poza tym troche gorzej u mnie z wypróżnianiem i czuje sie taka pełna, że zaraz pęknę i siedzieć już nie umiem!!! :/ Piję właśnie siemię lniane- czemu nie mogę się zmusić żeby regularnie to pić???
 
cięzarowka bylam dzisiaj u lekarza i powiedziano mi ze to o czym pisalam wczesniej jest normalne, tzn ze moze sie tak dziac bo wiadomo juz dzidzia co raz blizej.. ale zbadała mnie i stwierdzila ze wszystko jest na swoim miejscu, nie ma zadnych zmian, rozwarcia czy skracania szyjki.. nic nie wskazuje na porod przedwczesny a wrecz przeciwnie- powiedziała ze nie zdziwi sie jak bedzie nawet tydzien po terminie bo malutka jest naprawde malutka:-D takze chyba nie ma co sie martwic na zapas:tak:
 
uff mnie też ulżyło:) Jak ja sie martwię, że urodzę przed czasem i tak jak emilka modle sie tylko żeby chociaż te 2 tygodnie wytrzymać jeszcze:/ Poza tym troche gorzej u mnie z wypróżnianiem i czuje sie taka pełna, że zaraz pęknę i siedzieć już nie umiem!!! :/ Piję właśnie siemię lniane- czemu nie mogę się zmusić żeby regularnie to pić???

spróbuj zjeść naraz tak 3-4 kiwi, na drugi dzień niesamowita ulga , a może nawet wieczorem.
 
reklama
Dziewczyny też Was tak boli spojenie łonowe rano po wstaniu z łóżka??? Lekarz mówił mi, że będzie dokuczać, ale nie wiedziałam, że aż tak :szok: Normalnie chodzić nie mogę :eek:


Hejka
Nie wiem czy mogę się do Was dołączyć:) Byłam tu na początku ciąży ale później się przeprowadziłam i nie miałam pół roku internetu:(
Mnie spojenie łonowe boli od 22 tc a jestem teraz w 35 więc wiem co to za ból:( Niestety nie pocieszę Cię a nawet powiem że będzie Ci towarzyszył coraz częściej nie tylko rano:) Ale dobre wieści to takie że Twój organizm się przygotowuje do porodu bo dzidzi jest coraz niżej dlatego Ci się te kości rozzchodzą:)
Pozdrowionka
 
Do góry