reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki :)

reklama
No niby powoli ale jak jestem na glodniaka mniej widać a jak zjem więcej. Ale ostatnio w banku głodna byłam i kazała mi podejść bez kolejki i usiąść więc chyba widać
 
To mój kilka dni temu

ImageUploadedByForum BabyBoom1461359261.425409.jpg

Przepraszam bo jak nie dodawało mi zdj tak teraz dodaje kilka na raz :/ tych samych juz to zgłosiłam

2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1461359234.074346.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1461359234.074346.jpg
    246,5 KB · Wyświetleń: 107
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1461359261.425409.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1461359261.425409.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 515
Em ka super brzusio! :D mój też już taki duży, muszę zdjęcie nowe zrobić. Wgl jaka opalona jesteś :O zazdroszczę :D

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
U mnie w swietle jestem jeszcze bardziej Biała :D hehehe ale ja mam uczulenie na słońce potocznie mowiac, zaraz wysypki dostaje więc już kilka lat zero słońca :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Emka doczekalam się, brzus piękny, ciążowy ze szok.

Ogolnie laski macie ładne brzuchy, az sie napatrzeć nie mogę na te w kolejnych ciazach u mnie rozstępy i brzydki po cc..

A jak Wasze brzuchy jak lezycie? Bo jak stoję to Oki. Mam ale jak leze to aż się zapada i tylko trochę na bliznach odstaje.
 
Do góry