reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki :)

reklama
Eh chciałam wkleić swoj brzuchol
Ale juz mc chyba mam problem z dodawaniem zdj :/ bo mimo utraty wagi brzuchol sie uwidocznił w pierwszej ciazy sopiero w 5-6 mcu miałam
Taki jak teraz hehe :)
 
Wszyscy mają brzuszki, mam i ja :D
Zaczynamy 13 tydzień :)
 

Załączniki

  • hgy.jpg
    hgy.jpg
    175,5 KB · Wyświetleń: 181
Pteruska super brzuchol juz ;)))

Ps uważaj na ten piecyk podobnym dogfzewalismy pokoik małego przed kąpielą w zeszłym roku i zaczął mi sie palić przy wtyczce - fakt był bardzo stary. P
 
Grzejniki elektryczne to tutaj standard, żadnych innych się nie znajdzie a ten w sumie roczny. I tak zazwyczaj dogrzewam sypialnie wieczorem i wyłączam grzejnik po 2-3 godzinach :)
 
Pterusinska ładnie juz widać! No i tydzień juz wysoki :-)

Emka mi często wyskakuje, że za duże to zdjęcie. Szkoda, że nie możesz się pochwalić.. A może komuś zdjęcie wyślesz? :-)
 
reklama
Do góry