reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki

Ja to przy waszych brzuszkach nie mam go wcale chociaz jak patrze na poprzednie zdj to wydaje mi sie ze nie jest taki szpiczasty i ze nie jest tak na dole albo ja sie schizuje juz. AAaa no i o kurtke to ja sie chyba martwic nie musze :-)
Photo0157.jpg
 

Załączniki

  • Photo0157.jpg
    Photo0157.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 162
reklama
Smile
Sliczny zgrabniutki :-) zazdroszcze nie martwienia sie o kurtke.;-) mama do mnie mowi to trzabylo nie wynierac takiego terminu porodu. Ale ja wole lato przechodzic w wozku z dzidzia niz zime jak z mlodym :-)
 
Mississ - o jaaa, no kopara mi opadła jak zobaczyłam Twój brzunio ;)) To po jedzeniu, czy przed? hihi, super!
Malgos - śliczna piłeczka Ci urosła, ja mam podobnej wielkości ;)

dzięki:) w tej ciąży piłeczka okrągła, w poprzedniej ciąży na tym etapie miałam piłkę do rugby;dd ps. pokaż brzuszek:)

Mammamila
Ja jem jak kurczak dlatego pewnie chudne. Fotka w poludnie zrobiona.:-) z jednej str fajnie ale z drugiej hmm boje sie co z kurtka na zime bedzie.. poka swoj!:-D

Malgos
A ty masz problem z kurtka? Nie martwisz sie ze do stycznia lutego trzeba bedzie zmienic? Siadlo mi to na glowe jak nie wiem. W jakas paranoje wpadlam :p

mam kurtkę z paskiem i jak wyciągnę ten pasek to powinnam się zmieścić hehe;d tak na serio wiem, że zimą będzie problem ale jakoś na chwilę obecną o tym nie myślę;dd pewnie obudzę się z ręką w nocniku.

Ja to przy waszych brzuszkach nie mam go wcale chociaz jak patrze na poprzednie zdj to wydaje mi sie ze nie jest taki szpiczasty i ze nie jest tak na dole albo ja sie schizuje juz. AAaa no i o kurtke to ja sie chyba martwic nie musze :-)
Zobacz załącznik 654987

super brzuszek:) właśnie taki miałam z dawidkiem;d
 
reklama
Do góry