reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki

reklama
A to my jutro kończymy 11 tc, brzuszek jakby nie widoczny:)
 

Załączniki

  • 1417027335664.jpg
    1417027335664.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 90
Albo bd tak jak w pierwszej ciąży, że w 7 miesiącu pytali mi się czy jestem w tej ciąży czy nie :D 2 tyg temu miałam taki brzuch że nie dali się go zakryc. Tzn mocno się odznaczał a teraz jak ktoś nie wie to się nie domyśli a wie tylko maz i teściowa.
 
ja szczerze wolałabym mieć mniejszy niż z Dawidkiem bo boję się, że skóra będzie mi wisiała aż do małej;pp ale zapowiada się na większy.. U mnie już chyba wszyscy wiedzą..nie umiałam się powstrzymać;d
 
MyszkaJoasia - portasy jak ta lala ;) hihi, super brzunio! Przy takiej zgrabnej figurce ładnie się odznacza ;)
Martucha - jaka ładna, uśmiechnięta mama :) a na drugim planie jaki przystojniak!
Mamamm - już co nie co widać i w sumie taki maleńki brzuszek = mało do zrzucenia na wakacje ;)
 
Dziewczyny brzuszki super, ale wy to chudziny jestescie :)
Musze sie zmobilizować i swoj sfotografowac , ale moj to wygląda jakbym wieloryba połknęła przy was :zawstydzona/y:
 
reklama
Dzieki dziewczyny. ;) Tak synu musial sie wcisnąć bo to taki mały modniś, a na siostre zareagował "łee... ja chciełem brata " :p ale jak mu pokazalam jaka maleńka jest to zaczął miałczeć "oooj, jeeej" itp i przytulac sie ;)
Małgoś jeszcze wszystko moze sie zmienic. 100% Nam nie dał ale bułeczke taką maciupeńką pokazywał :p siuśka bym poznała z daleka :p
mamamm ale ty chudzina jesteś ;) Zazdroszcze figury.. ;)
mamma-mila dziękujemy bardzo :D
 
Do góry