reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Nasze ciążowe brzuszki

Marcysia super brzuszek :)
Mamamm powolutku zaczyna być widać dzidzie :)

Malgos piękny brzuszek z poprzedniej ciąży :)

Ja tez dzisiaj cyknelam sobie zdjęcie brzuszka, u mnie juz widać, to 18 tc 3 d.
Dzisiaj wydaje mi sie ze pierwszy raz poczułam ruchy maleństwa :) wspaniałe uczucie :) tylko mój Mezus nie może wyczuć i sie złości :p
ImageUploadedByForum BabyBoom1421087164.951434.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1421087164.951434.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1421087164.951434.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 107
reklama
Smile no widać, że brzuszek ruszył z miejsca;))
Marcysia fajny okrągły brzuszek
mamamm u Ciebie jeszcze mały ale już ładnie się odznacza;)

każdy brzuszek ma coś w sobie;)

dodaję zdjęcie z ciąży z Dawidkiem..to było upalne lato stąd taki strój..jakoś 34tc.


Kocham Twojego psaaaaaa jest prze mega zajebisty ;D i na fb tez Aaaaa boski
 
Kasia, Ginger to jest mój mały brzydal;) ale powiem Wam, że takiego wariata to ja jeszcze nigdy nie miałam..małe to a wszędzie go pełno;) chodzi za mną krok w krok, śpi ze mną. Jest moim psim synkiem:D

Marlinka90 śliczny brzuszek.
 
reklama
Do góry