reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki

Ja będę miała porównanie Fabi styczniak pierwsze spacery w mrozie i śniegu. Teraz się ciesze na to ze jak będę młodego zanosic do przedszkola będzie mniej roboty z ubieraniem ;)
 
reklama
14t 1d więcej tłuszczu niż ciazowego brzuszka
 

Załączniki

  • 1419018800058.jpg
    1419018800058.jpg
    10,3 KB · Wyświetleń: 81
A to Moj brzuszek 16 tydzien <3 ImageUploadedByForum BabyBoom1419024929.787233.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1419024929.787233.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1419024929.787233.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 89
Ale macie śliczne brzuszki :) Muszę coś swojemu pstryknąć bo się pokazał ostatnio.
Młode moje ze stycznia i uważam że to jest super miesiąc na rodzenie dzieci. Właśnie ze względu na te wakacje podczas których maluch jest już kumaty i łatwiej gdzieś pojechać. Tym razem dzieć planowany, a że studiuję nadal więc między jedną a drugą sesję chciałam się z porodem wstrzelić. Ale przez to wakacje spędzimy w ogrodzie bo z takim maluszkiem będę się bała pojechać gdzieś dalej.
 
14tc.jpg15ttc.jpg16tc.jpg17sty tc.jpg
Kolejno 14, 15, 16 i 17 sty tydzień.
 

Załączniki

  • 14tc.jpg
    14tc.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 95
  • 15ttc.jpg
    15ttc.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 97
  • 16tc.jpg
    16tc.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 105
  • 17sty tc.jpg
    17sty tc.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 111
Sosnowiczanka, no to u ciebie ciąży wyprzeć się nie da:-)
Oli, mamamm u was zresztą też:-)

Ja też mam już brzuchol, nie mam czasu fotki zrobić, ale jak będzie chwila to zrobię. Na wieczór, to wieli brzuchol mam już całkiem. No, ale u mnie 3 ciąża, mięśnie trochę bardziej rozciągnięte na pewno.
 
Ale extra brzucholki :D

Też coś pstrykne i wstawie:D

Wczoraj mój mezus mi robił sesje, brzusio fajnie widać ale hmmmm nago byłam :eek: i stwierdził że co tydz będzie robił żeby mieć pamiątkę.

A wiecie co planuje zrobić sobie gipsowy odlew brzuszka gdzieś pod koniec a po porodzie odbić farbkami stopki i dłonie malenstwa i w ramke, taki 3d brzuchol, extra to wygląda bo namowilam już na to kuzynke i ma na ścianie w dziecięcym pokoiku:)
 
reklama
Do góry