reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciazowe Brzuszki

reklama
Marcelina dziewczyny są w wadze lekkiej:) inna kategoria:)
my jesteśmy waga średnia:) ( mam nadzieję,że się nie obrazisz za takie stwierdzenie:)
Qurcze tylko niektóre dziewczyny to pewnie będą ważyć pod koniec ciąży tyle co ja na początku:)
 
Dlatego lepiej podzielić się na kategorie i zdać sobie sprawę,że do tych lekkich raczej nie będziemy należały:)
a dużo już przytyłaś? ja wg karty ciąży niby tylko 1 kg a czuję się jakbym przytyła 5.... i martwi mnie,że bardziej niż brzuch rosną mi tzw 'boczki':(
No cóż.... W sierpniu trzeba się będzie ostro zabrać za siebie:)
 
reklama
Devi AGula I Marcelina piekne brzuszki;-)
Marcelina dolaczam sie do wagi sredniej a mozew juz ciezkiej:p mam tez spory brzuszek;-)u mnie bylo szybko widac ze w ciazy jestem hehe no ja po pologu biore sie za siebie bo 2 wesela i kilka sporych imprez czeka wiec cza bedzie powalczyc o sylwetke taka jak w dniu slubu;-)
 
Do góry