reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciazowe Brzuszki

reklama
aż się boję :-D
może nie będzie wielkiej różnicy, bo tamte zdjęcia raczej wieczorne.. a teraz po prostu "wieczór" mam od rana.. no chyba, że dziś wieczorem będzie wieczór do potęgi n"tej" - zobaczymy za kilka godzin. :-D
 
wiecie co.. ostatnie 2 dni bolała a w zasadzie kuła mnie macica.. nie było to przyjemne..
pomyślałam, że powiększa się i posuwa w górę..
dziś rano wstaje.. a brzuch mam jak wieczorny balon.. czy to możliwe- że właśnie się zaczęłam powiększać? :confused:

w sumie chyba... jak np. piszą tu 12 tydzień ciąży

mnie dzisiAJ tak kłuje :-:)-:)-( ledwo chodzę ....mój też rośnie ??? jejuuuu jak już mam balon co będzie dalej :szok::szok::szok::-D:-D:-D
 
buhahhahahaha! jezulu!!!dziewczyny! ale wy mnie potwficie rozbawić! do łez normalnie! czytam o tych waszych rosnących brzuchach i reakcjach i konam ze śmiechu. Tak to smiesznie opisujecie! boskie jesteście!

Ja chyba jakis ewenement jestem,bo mnie brzuch nie swędzi,nic nie kłuje w środku,a rozmiar brzucha?? mam wrażenie,ze jak zobaczyłm dwie krechy(czyli dokładnie to było 7dni od zapłodnienia) to od razu mi wyskoczył,a jak doktorek oznajmił,że bliźniaki to po prostu z dnia na dzień gabaryty o dwa razy do przodu;-)....
A pamietam jak dłuuugo czekałam na taki brzuch jak byłam z Natką w ciąży. Do 6 miesiąca chodziłam w swoich normalnych ciuchach,dopiero potem nagle wyskoczył,ale wcale nie jakis wielki,no i biodra sie zaczęły rozsuwać,wiec w spodnie juz sie wbic nie mogłam.
A mówie Wam jak głupio jest po porodzie. Człowiek mysli,że juz jest taki chudy,nie ma brzucha,w omu od razu chciałąm wbic sie w stare ciuchy a tu???dooopa! wszystko ładnie wchodziło,ale te biodra! kurka po prodzie one jednak dosc długo dochodzą do starego rozmiaru! niby tego nie widac,a stawy ciągle są rozsuniete,nooo takie poszerzone...ale spoko przed imą wskoczyłam bez trudu we wszystkie stare ciuch i mam nadzieje,że i teraz tak bedzie:)
 
Wiecie co, mi też brzuch się powiększył i to sporo, ale dopiero po ostatniej wizycie usg, jak dowiedziałam się, że wszystko dobrze jest:-) Tłuszczyk mam, ale taki twardy się zrobił (brzuch oczywiście;-))
A Ty Devi, jak zawsze mnie dobijasz swoimi gabarytami;-)
 
reklama
devi to w ogóle powinna mieć zakaz pokazywania brzucha:) u mnie brzuchol tez już jest ale większość to pewnie tłuszczyk:( pochłaniam ostatnio za dużo słodyczy, ale niestety nie mogę się powstrzymać mimo,że codziennie sobie obiecuje:(
 
Do góry