reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciazowe Brzuszki

reklama
Ale śliczne brzuszki :)))
Marcelinaa a nie możesz ważyć się sama i podawac mu wagę?
Ja ostatnio byłam u swojej gin i pytała sie mnie ile waże, powiedziałam jej, że z 54, a ona mnie zważyła i było 58, więc bez przesady, ma do dupy wagę więc będę się ważyć sama :) i powiedziala, zebym sie wazyla sama :)
ja mam 172 i zaczynam od 54 i w sumie na razie nie przytylam, ale muszę kupić dobrą wagę, bo moja wskazuje 52 kg, mogę pożyczyc jak ktos chce hihi :))ale to nieważne jest! ważne żeby nasze Dzieciaczki zdrowo się rozwijamy, a ze zbędnymi kilogramami poradzimy sobie później! :)
 
Marcelina mam taki sam;-) juz przytylam ok 5 kg;/asle bede zrzucac po bo dwa wesela mnie czekaja;-)
 
devi ale mnie pocieszyłas;):) tzn ze u ciebei nadal płasko bo przynajmniej wiem ze nie jestem jedna z tym zmartwieniem:) nie martw sie my tez bedziemy miały sliczne brzuszki;)
 
szuszu- napewno jeszcze nie raz bedziemy narzekac na brzuszek ale z drugiej strony to nasza pierwsza ciaza wiec sie wyczekuje tych pierwszych kragłosci :) Ja wcale nie chce zeby od razu wyskoczyła wielka piłka ale zeby brzuszek był juz na tyle okraglutki zeby byl widoczny dla otoczenia. Poki co wysłu****e...a ty jeszcze brzucha nie masz...??
 
reklama
ahha devi ja słysze dokładnie to samo...i aż zaczęłam się zastanawiać czy wszytko wporzadku..;) we wtorek będę męczyć lekarza pytaniami kiedy bede mieć brzuszek;) hiih
 
Do góry