reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki (zdjęcia)

23t4d rośniemy 20170826_100350.jpg
 

Załączniki

  • 20170826_100350.jpg
    20170826_100350.jpg
    608,4 KB · Wyświetleń: 127
reklama
@Ankuś mnie też wgięło. Musisz być młoda duchem, bo nie wyglądasz na 32 :*

@eklerkaa między mną a bratem jest 18 lat różnicy xD A między Nim a moją przyrodnią siostrą 20 ^^ To jest czad! :D Natomiast osobiście jeżeli zdecyduję się na 2 dzieciatko (Mąż już chce 2, więc to ode mnie tylko zależy), to też wymarzyłam sobie ok 2-3 lat różnicy. Wydaje mi się to idealne i dla dziecka i dla mamy. :)

@Oska305 ja się pytam po raz kolejny, gdzie Ty masz te bliźniaki?! ^^ Taaaka szczuplutka [emoji7][emoji7][emoji7]
 
@Ankuś mnie też wgięło. Musisz być młoda duchem, bo nie wyglądasz na 32 :*

@eklerkaa między mną a bratem jest 18 lat różnicy xD A między Nim a moją przyrodnią siostrą 20 ^^ To jest czad! :D Natomiast osobiście jeżeli zdecyduję się na 2 dzieciatko (Mąż już chce 2, więc to ode mnie tylko zależy), to też wymarzyłam sobie ok 2-3 lat różnicy. Wydaje mi się to idealne i dla dziecka i dla mamy. :)

@Oska305 ja się pytam po raz kolejny, gdzie Ty masz te bliźniaki?! ^^ Taaaka szczuplutka [emoji7][emoji7][emoji7]
To prawda, nie czuje się na swój wiek. Z mężem czasem zachowujemy się jak nastolatki, szczególnie w swoim towarzystwie. Często sobie mówimy, że czas się ogarnąć, bo dziecko stwierdzi, że ma dziwną rodzinę ;)
 
To prawda, nie czuje się na swój wiek. Z mężem czasem zachowujemy się jak nastolatki, szczególnie w swoim towarzystwie. Często sobie mówimy, że czas się ogarnąć, bo dziecko stwierdzi, że ma dziwną rodzinę ;)
E tam nie ogarniajcie sie :D my sie juz 5 lat ogarniamy i nic z tego :D a dziecko szczesliwe :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A co to znaczy czuc sie na swoj wiek lepiej sie czuc młodziej i tak zachowywac niz miec 25lat i zachowywac sie jak staruszka i biadolic jakim to sie jest juz starym mialam taka kolezanke no szlak czlowieka trafial.
 
Do góry