reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

Ja też mam skłonności do rozstępów, więc smaruję się 2 razy dziennie regularnie.

CobraOna zrezygnowałam z kąpieli w wannie aby zapobiec infekcją, tylko szybki prysznic
 
reklama
Ja też używał Babydream Mama emulsji ale planuję jeszcze zakupić jeszcze oliwkę może właśnie bambino i używać jednego rano a drugie na wieczór bo boję się tych rozstępów:(
słyszałam dużo opinii że kobiety całą ciążę dbają o siebie nie mają rozstępów, a podczas porodu poprzez napięcie się mięśni brzucha nagle pojawiają się i to czasem w dużej ilości :( więc co ma być to będzie.
 
Zauważyłam dzisiaj, że na brzuchu zaczyna mi się robić delikatna brązowa pionowa kreska na wysokości pępka. Na razie jest bardzo delikatna, ale czytałam, że będzie bardziej widoczna. Też ją macie ?
 
dziewczyny a ten babydream mama to jest jakiś krem na rozstępy? ja używam tylko wieczorami i teraz chyba zaczne 2 razy dziennie sie smarować.
A któraś z Was pisała że używa garniera ujędrniającego dla kobiet w ciąży. Używasz na całe ciało? Bo ja zauważyłam że niezły cellulit mi sie robi;/ a kremów nie można używać bo podobno kofeina
 
Tak to jest emulsja na rozstępy jest też do wyboru olejek. Ja też zacznę używać tych specyfików 2 razy dziennie. Ja kupiłam sobie taką szorstką rękawicę i codziennie robię sobie porządny masaż i jak narazie nie mam problemów z cellulitem.
 
reklama
madziaka to ja jutro sobie kupie tego garniera i tego babydream i fissan. na dzien bedzie baby.. na noc fissan a gerber na pośladki i nogi:) maniaa i zakupię też rękawice:)
 
Do góry