reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

dziewczyny pietro nizej byl moj syn ! a ja nie moglam sie powstrzymac zeby co chwile do niego biegac - po schodach zaraz po porodzie ! do tego rygorystyczna dieta sucharkowo wodna w trosce o sklad mleczarni :) a brzucha ani razu nie posmarowalam od 4 miesiaca ciazy - nie chcialo mi sie.
 
reklama
reniuszek, ale jestes juz laska!!!
A ze mnie balonik - rosnacy balonik:

100_3150.jpg

Zdjęcie niezbyt ładne, ale pomimo ładowania baterii do aparatu, ten wyłączył się po 2 zdjeciach :/ Ale własnie sobie przypomniałam, ze zeby zgrac zdjecia z aparatu na komputer nie musze włączać aparatu tylko mam wejscie na karte :) I oto pierwsze zdjecie mojej bombelinki :) a na + az 17 kg :szok:
 
Ja niestety jeszcze brzucha całkowicie nie zgubiłam, ale w dniu porodu 81 kg, w dniu dzisiejszym 73,5, więc ubywa :) Dodam, że przed porodem było 59, więc jeszcze mam trochę do zrzucenia.
 
reklama
To mnie Gochson pocieszyłaś :) Ważę teraz 82kg i jak będzie mi ubywać po porodzie tak jak Tobie, to będę szczęśliwa :tak: Do lata na pewno wrócimy do formy sprzed ciąży :)
 
Do góry