reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)


andzik
ja mam postanowienie na post nie jeść słodyczy. i chętnie bym kontrolowała dalej wage w domu, ale ostatnio postawiołam ją na dywanie i chciałam się zważyć od tamtej pory niestety wariuje i chyba ją zepsułam tym;/
kinga śliczny brzuszek :) a kto się kryje w tym brzuszku?
kasia super bardzo mi sie podoba taki pomysł;)
 
reklama
ja tak tylko patrzę na te wasze brzuszki, patrze i nie mogę się napatrzeć, bo mi mimo nabitych kilogramów cieszyć się fajnym "piłeczkowatym" brzuszkiem dane nie jest. No ale trudno, co robić :p Tak oto Exquise wygląda na niecały miesiąc przed terminem : Snapshot_20120305_3.JPG
 
Dziewczynki macie cudne brzuszki i jeszcze lepsze figury!!! cudownie i mega wam zazdroszczę... ja się wczoraj pytałam znajomej instruktorki fitness czy te moje 30 kg na plusie faktycznie da sie zgubić... obiecała mi że tak więc już teraz się nie przejmuję :p
 
Exquise pewnie jak pojedziesz na porodówkę i powiesz, że rodzisz to Ci nie uwierzą. Twój brzuszek to normalnie szok! Ty to szybko nałożysz ulubione spodnie.
 
reklama
renatal, kasia gaw przyjąć może i przyjmą, ale popatrzą na mnie jak na wariatkę na pewno :p tak samo jak patrzył się na mnie facet od usg kiedy mu powiedziałam, który to tydzień :-)

Maniaa
właśnie nie. Macica jest normalna, a ten mój brzuch.. no cóż taki już mój urok chyba :tak:
 
Do góry