reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

mój brzuszek ruszył jak kupiłam ciążowe gatki, pomyślał pewnie: nie no, tyle mam teraz miejsca, że szkoda byłoby nie skorzystać! :-)
 
reklama
Oleczka...ten Twój brzunio to jeszcze strasznie zgrabny i jak on jest kwadratowy to ja jestem zakonnica ..amen !!:-)

Futrzaczku...to i ja łączę się z Tobą bo dziś waga pokazuje kolejne + 0,5 kg :szok: zaczyna ogarniać mnie przerażenie....:szok::szok::no::angry:

Katjuszka...z tymi gaciami to żeś pojechała po bandzie...:-D chyba zainwestuję...hmmmm....:-)
 
śliczne brzuszki, każdy jedyny w swoim rodzaju :) fajnie, jak już zaczyna być coś widać.
ja jestem jak narazie tak w zaokrągleniu niecałe 0,5kg na plusie, ale pewnie teraz zacznie się pączkowanie.
no to i ja wkleję swój brzusio - 14 tc 5d, rozpięłam spodnie, żeby ten wyrostek pod pępkiem było bardziej widać :)

http://img337.imageshack.us/i/14tc2.jpg/
14tc2.jpg
 
śliczne brzuszki, każdy jedyny w swoim rodzaju :) fajnie, jak już zaczyna być coś widać.
ja jestem jak narazie tak w zaokrągleniu niecałe 0,5kg na plusie, ale pewnie teraz zacznie się pączkowanie.
no to i ja wkleję swój brzusio - 14 tc 5d, rozpięłam spodnie, żeby ten wyrostek pod pępkiem było bardziej widać :)

Imageshack - 14tc2.jpg - Uploaded by alicjaaa83
14tc2.jpg

widać wyrostek widać! ;)
 
no w porównaniu z pierwszą ciążą, to malutki, w ogóle nie widać, że w ciąży jestem. ale jak narazie się cieszę, normalne ciuchy można nosić, więc mniej z tym kłopotu. no i może jest jakaś szansa, że nie będę aż takim wielorybem, jak za pierwszym razem :)
 
Alis sliczny,jeszcze taki malutki i fajnie masz ze miescisz sie w spodnie;-)
Ja niby nie przybieram na wadze i nie mam duzego brzucha ale chyba tłuszcz mi sie ''osiada'' na biodrach bo w spodnie nie wchodze juz od chyba dwoch miesiecy:szok:
Futrzaczku i Clifordziku jesli moja waga dobrze wazy to przytyłam ok poł kilo:-D,niestety doktorek tez miał zepsuta wage i nie mogł mnie zwarzyc u siebie.
Mam plan dzis zamowic sobie w koncu spodnie ciazowe:-),moze wtedy tak jak u Katjuszki brzuszek nabierze tempa w rosnieciu;-)
 
Alis..no malutkie cudeńko ;-)

Olcia...na szczęście we wszystko się mieszczę jeszcze bez problemu ale ten 1kg z groszem na plusie to mnie przeeeerrrraaża!! ;-) a spodnie ciążowe mam i jak narazie dużo za duże ;-)
 
reklama
Clifordziku wiesz to jeszcze moze byc tak ze u Ciebie bedzie duzo na wadze ale na ''oko'' mniej widoczne:-) a u mnie pewnie odwrotnie,na wadze niewiele ale na ''oko'' chocby po spodniach widac;-)
Ja sobie tłumacze ze moge byc ''duza'' bo to w koncu normalne w ciazy:-D
 
Do góry