reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

reklama
Olcia...hm...no dobrze by było jakby było mało widoczne;-)...aleeee.....ta wielkość:szok:...ciężko mi będzie ją zaakceptować mimo,że to normalne w ciąży...:baffled:

ja tez się boję że będzie mi ciężko psychicznie z takim brzuchem:-) ale z drugiej strony jak poczujemy te ruchy dzieciątka to chyba szybko zaakceptujemy nasz brzusio:-)
 
20100915100.jpg

A oto i mój M1 tak jak obiecałam...;-) niewiele jak na rozpoczynający się 16 tc no ale już coś... nie wypinałam co by był wiarygodny ;-) bo po wypchaniu i na luzie jest zdeczka większy....;-)
 
cliford, zgrabniutka jesteś :D, ale coś rzeczywiście już widać ;)
Aha, chętnie zamienię moje 8kg na + na twoje straszne 1.5 :p

dziewczyny, też tak macie, że czujecie, że wam biodra do przodu wypchnęło? Bo ja tak mam i tak inaczej się chodzi, wydaje mi się przez to, że już spory brzuszek widać, taki wirtualny bardziej, ale się czuję fajnie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Clifordzik toz Ty chudsza odemnie jestes:-) i czym Ty sie przejmujesz? widac ze macica sie ''wypchneła'' ;-)ale dodatkowych kilogramow to ja nie widze:tak:
Koncia ja za to czuje ze mi rozpiera biodra na boki;-),bede jak szafa trzydrzwiowa:-D
 
Kochane Olcia i Koncia...do tej zgrabności to mi naprawdę daleko a bynajmniej do tej którą bym chciała...;-) dziś daje mi kręgosłup popalić ale bioder nijak nie czuję ;-)
 
Ale Wy mnie denerwujecie:-D:-D:-D:-D:-D:-D. Macie takie malutkie brzuszki....z jednej strony wam zazdroszczę- ja już mam problemy z zakładaniem skarpetek:szok::szok:. Tylko sie nie śmiać...nawet z depilacją nóg już mi tak łatwo nie idzie- wczoraj robiłam to 2 razy dłużej niż zwykle- mąż sie śmiał za drzwiami czy żyje- a ja byłam tak skupiona na wykręcaniu nóg ze nawet nie zauważyłam ze siedzę w wannie strasznie długo:-D:-D:-D
 
O bosz chciałam wkleić moje foto, bo zaczynam 17 tydzień, a poprzednie dałam w 13, ale widząc takie chudzinki to się speszyłam i sobie odpuszczę, może innym razem ;)

Olunia moja przyjaciółka też Ola ma taki sam w około 13tyg :D Też ma tylko na dole, bo jest bardzo wysportowana i nie ma fałdek ;)

Alis nic tylko pozazdrościć takiej figury i Ty mówisz, że to drugie dziecko :O Po porodzie daj przepis na taką figurę, dobra?? ;)

Cliford szczypawko jaki masz maciupki ten brzunio, aż dziw, że dzidzia się tam mieści ;) Żartuję, bo zazdroszczę..

Milusia a ja mam problemy ze wstawaniem z wyra i np. z podłogi hahahahahaha Wołam do eM "dźwiiiiiiiiiiiiiiig poproszę!!"
 
Ja natomiast uwielbiam siedziec'' po turecku'' i nawet przy kompie na krzesle lubie tak posiedziec ale niestety zauwazyłam ze mam problem z rosprostowaniem sie,jakas zgrzybiała sie zrobiłam ;)
 
reklama
A drętwienie nóg pod biurkiem - poezja!! Raz prawie sobie zwichnęłam, skończyło się na obolałej kostce przez kilka dni ;)
U mnie wystarczy 15 minut nóg bez ruchu i jak wstaję to paralityk normalnie ;p
 
Do góry