reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

reklama
Dzieki dziewczyny,Katjusza szkoda ze mi nie przyszło do głowy zeby mu tak powiedziec tylko byłam w taki szoku ze wyrzociłam go z łazienki i sie obraziłam (na chwile ;) )
Moze polejemy Katjuszce herbatki z miodem i cytrynka ;)
Ale wiecie co tu na zdjeciu mam bluzke to tego nie widac ale faktycznie mam smieszny brzuch bo tak jakby przedzielony na pól,na dole ciaza a u gory tłuszczyk ;)
 
Ola nie przejmuj sie brzuszek jest ladny naprawde moj jest strasznie duzy a o dziwo jak wczoraj stanelam na wage to stoi w miejscu do mnie ucieszylo:)moj tez jest dziwny bo jak se najem to taki wielgasny a rano prawie brak;)
 
Prosze o to moj obiecany brzusio :)

Uploaded with ImageShack.us

Moj M naogladał sie wczoraj Waszych brzuszkow i stwierdził ze moj jest brzydki,jakis taki kwadratowy :(,jego szczerosc czasami mnie powala...

mogę palnąć Twojego chłopa za takie głupie gadanie??? Każdy brzusio ciążowy jest fajny i ładny- on się po prostu na tym nie zna. Wyobraź sobie ze dosłownie taki jak teraz masz Ty miała niedawno moja koleżanka z którą leżałam w szpitalu a była w 20 tyg. Także u każdej jest wszystko inaczej:)A Twój mąż niech się skupi na Twoim brzusiu- buziaki:):)
 
Ola ja nie wiem czym ty się przejmujesz, każda z nas ma inny brzuszek i w tym cały urok, a twój jest jak napisała Pinka zgrabiutki, mój już mi się pod cyckami zaczyna wylewać;) ciesz się figura dopóki możesz, jeszcze będzie balonik;)
 
reklama
mam 0,5kg na plusie. ruszyło mi chyba już przybieranie:-) bo od kilku dni brzuszek bardziej ciążowy się robi ... :-) mój R. jest w siódmym niebie:-D
 
Do góry