reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

reklama
Pomysł z zamkniętym wątkiem fotkowym jest doskonały!!!

Brawo dla Pinki!!!

Mam nadzieje ,że również będę mogła z niego korzystać.

Drogie koleżanki,a może jeszcze utworzymy sobie jeden zamknięty wątek,taki gdzie będziemy mogły pisać sobie o naszych bardziej prywatnych sprawach,różnych problemach itp.Co o tym myślicie?????
 
ja spadłam z wagi 4 kg,ale jak już pisałam wcześniej wogle nie mam apetytu!!!!!Żadnych zachcianek........a w pierwszej ciąży jadłam jak szalona od początku....
 
Aneta - ja mysle, ze jeszcze za wczesnie na zamkniety watek - zdjecia tak, ale do pogaduch to nie. Caly czas dochodza przeciez nowe dziewczyny, a wiesz jak jest - jak bedzie watek zamkniety to wszystkie beda na nim pisaly, a nie na otwartym. Moze poczekajmy troche, co?
 
Pomysł z zamkniętym wątkiem fotkowym jest doskonały!!!

Brawo dla Pinki!!!

Mam nadzieje ,że również będę mogła z niego korzystać.

Drogie koleżanki,a może jeszcze utworzymy sobie jeden zamknięty wątek,taki gdzie będziemy mogły pisać sobie o naszych bardziej prywatnych sprawach,różnych problemach itp.Co o tym myślicie?????

kochana na watku zamkniety jst otwarty temat zarówna ze zdjeciami jak i kolejny temat w ktorym mozna pisac to czego na głownym nie chcemy ,jak dziewczyny beda juz pewne i jakos sobie zaufaja na zmiane napewno pisac beda ,natomiast kolejnych watkow zamknietych zakladac nie bedziemy

a dostep dostaniesz jak najbardziej tylko troszke sie poudzielaj pozdrawiam
 
reklama
kochana na watku zamkniety jst otwarty temat zarówna ze zdjeciami jak i kolejny temat w ktorym mozna pisac to czego na głownym nie chcemy ,jak dziewczyny beda juz pewne i jakos sobie zaufaja na zmiane napewno pisac beda ,natomiast kolejnych watkow zamknietych zakladac nie bedziemy

a dostep dostaniesz jak najbardziej tylko troszke sie poudzielaj pozdrawiam


superrrrr dzięki temu będzie porządek:-)
 
Do góry