reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

No nie Madzia akurat się objadłam ;) No way! Zrobię chyba dopiero w sobotę..
Patrze sobie na fotkę z 13ego tygodnia i chyba już jestem dwa razy taka ;) Ale wszyscy w pracy podchodzą głaszczą i mówią, że mam słodką piłeczkę (;) To takie motywujące :D do rośnięcia!!

Koncia biedaczyno aż mi się żal Ciebie zrobiło po takim opisie ;) No damy radę!! A jak!! I wszystkie zasłużymy na taki order, jak Milut :D
A z porankiem to u mnie tak samo, o której bym nie wstała, to i tak jestem zawsze po ósmej docieram do pracy: prysznic, włosy, Fred, wyszukanie czegoś w co jeszcze wchodzę ;p
Chyba po prostu mamy takie tempo zwolnione, a jak do tego dojdzie roztargnienie haha bo niby w II trymestrze się wzmaga ojjojjku.. Będzie beka!!

Milut a widziałaś takie pasy podtrzymujące brzuszek?? Może Twojemu M2 by się taki przydał, bo jednak będzie większy niż M1..
Z butami to nie wiem, chyba takie kalosze do wskakiwania :D
A jeszcze depilacja, obcinanie pazgnogci hahahaha
Wyczytałam gdzieś, że tak na tydzień przed terminem warto sobie pójść na pedicure, po pierwsze dla relaksu, a po drugie, żeby się ktoś stópaczami zajął :D
A eM już się uczy golenia nóg :D Śmiechu przy tym co nie miara, bo on tak się boi ;)
 
reklama
Mojego tez muszę tego nauczyć- puki co nie wyrażał ostatnio sprzeciwu jak mu o tym wspomniałam:)
A o pasach nie słyszałam:) ale pomyśle. Co do butów to sobie kupiłam kalosze- takie wypasione w Zebrę i wzięłam rozmiar luźniejszy żeby wełniane skarpety jeszcze do nich z noga wcisnąć i chodzić max jak najdłużej:) A paznokcie to mam teraz u stóp żelowe- robiłam na wyjazd na ta Chorwacje- z wyjazdu bylo nici a pazury zostana...z tym ze dobrze ze robi je moja psiapsiółka- ona mi je ściągnie a potem bez problemu mi zrobi ich kosmetykę przed porodem:)
 
Ooooo no to wypas :D Ja taka stara i niby reformowana a na pedikjurze jeszcze nie byłam ;) Może to gupie, ale się boję, że mnie będzie tak łaskotało, że nie wysiedzę (;)

A pas to taki np.

2.gif

1.jpg
 
A oto mój brzusio:-) Po porównaniu z poprzednimi zdjęciami to jest naprawdę ogromny, no ale w końcu dzidziuś musi mieć dużo miejsca:tak:
 

Załączniki

  • 16tydz(15_6)3.jpg
    16tydz(15_6)3.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Do góry