reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

Ooooo no to wypas :D Ja taka stara i niby reformowana a na pedikjurze jeszcze nie byłam ;) Może to gupie, ale się boję, że mnie będzie tak łaskotało, że nie wysiedzę (;)

A pas to taki np.

Zobacz załącznik 284073


Zobacz załącznik 284074
Takie pasy to mi sie mogą przydać. Przyznam eis ze mam taka pewna wredna wadę kręgosłupa i mam na to pas ale nie typowo ciążowy tylko tak jakbyś z tego pierwszego wycięła tą część nad brzuszkiem.
Co do łaskotania- to ja to po prostu uwielbiam:) owszem łaskota ale tak superowo:)
 
reklama
A mnie w ostatnich dniach tak wybrzuszyło:szok::-D nareszcie!!!hihihihihi
005.jpg010.jpg
 
Nieźle się trzeba nagimnastykować żeby uchwycić go tak jak wygląda w rzeczywistości. Zrobiłam chyba z 10 zdjęć żeby potem coś w tego wybrać, bo tu kawałek cycka, tu kawałek nogi, a nie konkret;)
a ty futrzaku nie płacz tylko rób zdjęcie i wrzucaj! nie ma brzydkich brzuszków, a już brzuszki marcówek są najpiękniejsze;)!
 
Scarletka ale masz fajny brzusio,ciazowy pełna gębą ;)
Futerko bez takich wykretow,moj brzusio tez nie jest idealny,najpierw fotki robił moj M ale z niego d...a a nie fotograf ;) wiec sama napstrykałam chyba z 10fotek bo to ciezko samej sobie ale w koncu cos wybrałam i wkleiłam choc tez sie troszku wstydziłam mojego ''kwadracika'' ;)
 
reklama
Do góry