reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

reklama
9mcy1.jpg 2 dni do terminu
 
ola miałaś bardzo ładnie skórę naciągniętą,pewnie szybko wrócisz do figury sprzed.U mnie same rozstępy dlatego w ciuchach zdjęcia robię;-)
 
Wierka dzieki:)musze sie pochwalic ze w szpitalu nikt nie wierzył ze ja juz do porodu jestem i wszyscy chwalili ze mam taki mały,zgrabny brzuszek;) a i na dzien dzisiejszy nie mam ani jednego rozstepu co mnie zaszokowało;) mam nadzieje ze juz sie nie pojawia;) a jedna pielegniarka jak mnie przyjmowała do szpitala pytała o wage to stwierdziła ze lekka nadwaga jest a przeciez ja przytyłam tylko 14kg:) jeszcze mam do zrzucenia jakies 6kg.
 
Olcia fajny spiczasty :D aż dziwne, że sie w ogóle nie zaokrąglił ;) A ta pielęgniarka to przepraszam co? Anoreksja chyba jakaś, jak dla niej 14 kilo to nadwaga masakra!! Ciekawe co by powiedziała na moje 23 hahahaha Pamiętasz moje brzuszydło?? Było mega wielkie, a i tak wszyscy się dziwią, że Jasiek się w nim zmieścił ;) I zostało mi już tylko 5 kilo, ale zrzucę 6, żeby zostało 55 :D
Idę dzisiaj do gina to spytam kiedy mogę zacząć ćwiczyć brzuszki, bo mnie ta ciastolina fqrza!!
A dziwne jest to, że jeszcze obrączka jest mi ciasnawa, no przecież palce mi tak nie przytyły chyba ;p
 
No ja dzis stanełam na wadze i mam w tym momencie +3-4kg, tylko ja faktycznie nieduzo przytyłam. A co do wagi dziewczyny to laktacja naprawde wyciąga, więc sie nie martwcie, no i wiosna za oknem ze chwile bedziemy robić 2-3h spacery, waga sama zleci:)
 
reklama
Ja stanęłam na wadze po 2,5 tygodniu po porodzie. Było 45 kg i ta waga mi sie utrzymuje. Chciałabym jeszcze 3 kg zrzucić. Byłoby jak przed ciążą.
 
Do góry