reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

Możesz też w zaawansowanej edycji posta kliknąc na "zarządzaj załącznikami" i wstawić obrazek bezpośrednio z kompa:tak::tak:
albo wkleic link z fotosika, czy innej stronki do wgrywania fotek
 
reklama
Cześć :) Fajne malutkie brzuszki macie!
Ja mojego na razie nie pokażę, bo po prostu moja fałdka stała się tylko bardziej widoczna, a ciążowego brzuszka to chyba jeszcze nie przypomina ;)
Wystartowałam z wagą 59kg (przy wzroście 163 cm).. Zobaczymy ile mi przybędzie..
Sądząc po ilości cukru jakiego domaga się mój organizm, może tego trochę być ;)
Na razie spodnie M-ki zaczęłam zamieniać na L-ki, masakra!
Ale dla mojej Kruszynki - wszystko! Mogę nawet stać się słonicą :p
 
Kolejne podejście:-)


Huraaaaaaaaaaa- udało się:)
 

Załączniki

  • IMG_17.jpg
    IMG_17.jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 57
Rosmerta-daj spokój:)już się mi w spodniach nie mieści:)masakra bo tak na dobra sprawe to od 2 tyg.tak szybko rośnie ze hohoho:)Ale jestem szczesliwa ze mogę go już prężnie wypinać:)
Start z wagi 66kg- obecna waga 69kg w pasie przybyło mi dodatkowe 15 cm:)
 
oj ja się juz odczekac nie mogę na swój brzusio aż urosnie, licze ze w drugiej ciązy nastapi to wczesniej z racji juz rozciagnietych mięśni po pierwszej ciązy, no ale zobaczymy. Ja startuję z wagi 67kg, narazie to niewiele przybrałam. Spodni narazie nie musze zmieniac, bo ja przed ciążą dośc mocno schudłam i większośc rzeczy na mnie wisi, więc jak troche mi ptrzybedzie to będa akurat. Poza tym mam jakies ciążowe spodne i spódnice z poprzedniej ciązy, tlyko musze je odnaleźć
 
reklama
Milutek, widac, ze dwa bable w srodku :-)

A...Cornelka..kopniaki, kopniakami.. Poczekaj, az Ci dziecko czkawki w brzuchu dostanie! Wtedy jest ubaw jak Ci brzuch skacze...
 
Do góry