reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

reklama
no ja sobie z nim gadam od kilku dni hehehe też myślałam, że to te baterie, jednak teraz sądzę, że staruszek nam zastrajkował i trzeba nowy kupić
 
Bosonozka juz cos widac:)

Ruda ale chudzinka z Ciebie:)

Scarleta a probowalas wysuszyc baterie np suszarka albo aparat wysuszyc bo moze to nie wina baterii a tego ze przemoknal
 
raczej suchy, bo od maja nie ruszałam go z domu, po prostu wiekowy, a ja go moim trzaskaniem co chwilę zdjęć doprawiłam
 
Piekne mini brzuszki:-).
Mojego nadal brak ale co sie dziwic jak ja juz dzis dwa razy siedziałam na kibelku,i tak mam codziennie,wieczorem jak duzo zjem to mam troszke wydenty brzuch ale to nadal nie to na co czekam.
 
A moi rodzice na starość postanowili dom za Krakowem wybudować, no i ja tak jeszcze ich na stodołę dla konia przekonuję... ale nie przejdzie to :/ Zazdroszczę.... cieszę się, że przy najmniej psinę moją pozwolą mi wziąć :-D
 
Co tygodniowe ważenie - 53,2 kg, waga stoi. Ale brzuszek już widać i spodnie ciasnawe sie robią, whmmm a to dopiero poczatek 7 tygodnia
 
reklama
Do góry