reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

reklama
fifronka dziekuje, mi sie tez wlasnie marzy zeby miec taki i w tej ciazy. No ale na to wplywu nie mam :)

poziomki nie strasz :-D bo i ja w 2c moge w 6mc taki miec..... oj ciezko by bylo....
i w takim razie pokazuj jaki mialas w 9 mc.... bede wiedziala na co sie przygotowac ;-)
 
widze ze juz pierwszy brzuszek jest Pinka ja to mam nawet troche wiekszy ale i przed ciaza mialam brzucha troche wiec teraz sie zaokragla i powoli przestaje dopinac sie w spodniach:(

Dmuchawiec fajny mialas brzuszek taki zgrabny i nie za duzy super:)

Ruda Twoj rowniez niczego sobie:)
 
fifronka dziekuje, mi sie tez wlasnie marzy zeby miec taki i w tej ciazy. No ale na to wplywu nie mam :)

poziomki nie strasz :-D bo i ja w 2c moge w 6mc taki miec..... oj ciezko by bylo....
i w takim razie pokazuj jaki mialas w 9 mc.... bede wiedziala na co sie przygotowac ;-)
Jak tylko odnajdę to na pewno wstawie:tak:
 
super mialyscie brzuszki! takie zgrabniutkie!!

a ja juz mam 2kg do przodu :zawstydzona/y:
nie wiem jak to sie dzieje,to chyba efekt wakacji,grile i te sprawy.
startowalam z wagi 56,a teraz mam 58 (171cm).troche juz mi tluszczyk wypchnelo na zewnatrz :-D
nie wiem,jak to bedzie dalej,bo nudnosci jak na razie nie mam,a apetyt dopisuje :eek:
a u was kiedy zaczely sie nudnosci???
 
reklama
Zapowiedziałam się na Marcóweczkach, że wkleję zdjęcia swojego brzuszka, bo mąż twierdzi ŻE JUŻ WIDAĆ. Nadal twierdzę, że widać, że grubasek jestem i tyle, ale niech tam! Zdjęcia po 8 tygodniu i z dzisiaj rana.

8tyg.jpg9_i_pol_tyg.jpg
 
Do góry