reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

u mnie widać podobnie, tylko ogólnie trzeba by mniejszą skalę, bo ja taka mała jestem. ale ja też twierdzę, że tylko jedzonko i tłuszczyk jeszcze :)
 
reklama
poziomki i ruda, dzięki!
Mam taki mały ambitny plan, że będę co najmniej co 2 tygodnie robić sobie zdjęcie w tej samej pozycji, w tym samym miejscu. Będę miała dokumentację, jak zmienia się brzuszek!
 
w sumie to co mi tam.
oto moj
8 (om) / 9 (usg) tc
drugi po duzym sniadaniu :-D
u mnie brzucha przed ciaza brak wiec jak dla mnie to juz spory ten brzuszek mam ( Z bartkiem taki to z 2-3 mc pozniej mialam :-D)


 
ruda kolejny ładniutki brzuszek:-)

ja wykopałam swój aparat, ale dziad już tylko na śmietnik. ile bym nie ładowała baterii, to tylko zmień baterie i zmień baterie mi krzyczy, tak więc swojego nie pokaże:wściekła/y:
 
reklama
ruda - szczuplaczku Ty! Śliczny brzunio - taki wystający już. Pewnie dlatego, że nie ma gdzie się schować, taka szczuplutka jesteś.
Scarletka - porozmawiaj poważnie ze swoim aparatem. To niepoważne i wysoce nieprofesjonalne zachowanie z jego strony. Forumki czekają na Twój brzuszek, a on co?!
 
Do góry