reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

reklama
o i nie ma żadnej foty, no to ja wrzucę siebie - trochę mnie widać. Fotka sprzed tygodnia po przejażdżce, jak jeszcze konik był zdrowy.



co do zamkniętego - jako lipcówka 2007 należę do działu zamkniętego i do tej pory się tam udzielamy, miło jest nie powiem. Ale dział zamknięty zrobiłyśmy jakoś ok 5 mieś. ciąży, bo na ogólnym forum popsuło się... ale oczywiście zdjęć dzieci, siebie w całej okazalości, czy domu nie zamierzam wrzucać na ogólny wątek :no:
 
reklama
to ja wstawie moj brzus z poprzedniej ciazy.Musze sobie strzelic jakas fotke teraz :)

3 tygodnie przed porodem:

2 tygodnie przed porodem (z przodu):


nie moge znalezc brzucha z samej koncowki,a rosl do samego konca :-D
moze na zdjeciach nie robi tak wielkiego wrazenia, ale byl spory :-D bardziej do przodu poszedl.
ciekawe jak bedzie tym razem.
 
Do góry