reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

Pabella w dwa tygodnie to nieźle nadrobiłaś ;)))) Piknie!
Harszka fajoski szpikulec masz :D I śliczny uśmiech :D A powiększoną dupką się nie przejmuj, na pewno K nie ma nic przeciwko tak, jak mój mężuś, wreszcie ma za co złapać ;))))
 
reklama
Najlepszy do zdjec jest samowyzwalacz ;)

Milutek, gdzie Ty widzisz zgrabne nogi? To legginsy ;) Mi tez cellulit sie robi, dlatego po schodach zaczelam chodzic, robic przysiady i wymachy nog, bo potem sobie nie poradze
Ja nie mowie o zdjęciach w legginsach- tylko o tym w bieliźnie:):):) poza tym byś Ty widziała moje nogi- buaaaaaaaaaaaaa- strach sie bać:)
 
oj rośniecie mamusie rośniecie:-D
Ola szczuplusia jesteś a brzuszek rewelacja:tak:
Hars Twój domeczek jak piłeczka, a z boku rzeczywiście szpiczasty się robi:-)
agacina kolejna nasza marcowa chudzinka:-) a brzuszek coraz bardziej się pokazuje:tak:
Pabella oj wypina się brzusio, śliczny:-)
Dmuchawiec ale fajną masz pamiątkę z poprzedniej ciąży:-) pewnie Twój okrągły brzuszek i teraz z fantazją będziecie malować?
 
Pabella w dwa tygodnie to nieźle nadrobiłaś ;)))) Piknie!
Harszka fajoski szpikulec masz :D I śliczny uśmiech :D A powiększoną dupką się nie przejmuj, na pewno K nie ma nic przeciwko tak, jak mój mężuś, wreszcie ma za co złapać ;))))


Oooooooooo, u mnie to bylo za co zlapac i przed. Za to piersi...
Kupilam dzis stanik DD i kurna ZA MALY!
 
ja kupiłam E i.. już za mały:(:( jestem tym przerażona. nie dość, że w nic się nie mogę zapiąć, to strasznie ciężko z taką mleczarnią:(
 
moj brzuszek z wczoraj, 22 tygodnie, wkraczam w 23 tydzien,a wiec i w 6 miesiac :)
dzis dorobie jakies fotki 'golego' brzuszka bo wczoraj sie spieszylam :)

IMG_8705x.jpg

harsh twoj brzuszek sliczny i ladnie juz zaznaczony, nie da sie z niczym pomylic :)
a i aga_cina twoj brzuszek rownie fajny, choc jeszcze mniejszy :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry