reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

reklama
Dmuchawiec, zdjęcie brzucha z wywalonym jęzorem boskie! :-)
Ola, brzuszek dalej masz tak nisko, ale coraz bardziej okrąglutki :tak:

Mój brzuchol też ruszył w ostatnim czasie z kopyta. W tej chwili 5kg na plusie. Dla porownania dwa zdjęcia - koniec 21 i 23 tygodnia. :-)
20t4dc_2.JPG22t6dc_1.JPG
 
Pabela faktycznie niezle Ci urosł przez dwa tygodnie ,super:)dobrze zauwazyłas ze nadal mam tak nisko brzusio;)
Agacina dobry sportowy stanik w moim rozmiarze to koszt ok 250zł a te bezszwowe chetnie bym kupiła ale nigdzie niewidziałam w obwodzie 65:(
 
ja tez sie wkleje, ale zdjecie beznadziejne bo K. mial mi jakies fajne zrobic, a spi na kanapie (wrrrrrrrr).

Zobacz załącznik 297064

I tak bez jaj, ale nie mialam takiego do 30 tyg ciazy z Olafem! A w ogole to mi sie tak spiczasty zrobil, ze szok! O, tu lepiej widac:
Zobacz załącznik 297070

tylko sie nie smiac z mojego skupiania :-p:-p:confused2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja tez sie wkleje, ale zdjecie beznadziejne bo K. mial mi jakies fajne zrobic, a spi na kanapie (wrrrrrrrr).

Zobacz załącznik 297064

I tak bez jaj, ale nie mialam takiego do 30 tyg ciazy z Olafem! A w ogole to mi sie tak spiczasty zrobil, ze szok!

co ty opowiadasz?! wyglądasz bardzo ładnie! brzuszek fajniutki, a ty niezła laseczka! mój brzuch też w tym momencie jest większy niż z synkiem, ale przy drugim dziecku, to chyba normalne.
 
reklama
CIMG5969.jpgCIMG5928.jpgCIMG5925.jpgCIMG5887.jpg
porownanie ostatnich 4 tygodni. Dzis brzuch jest wzdety, bo nawet przeterminowana maslanka nie zadzialala....

Ciekawe gdzie te moje kilogramy mi wlazly?
A mam zdjecia jeszcze od przodu i mam ciemna linie wzdloz brzucha :)
 
Do góry