reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

Pabella sliczny brzuszek i kto by pomyslal ze po tygodniu widac roznice:)

Haras co Ty chcesz od swojego brzuszka jest super a to ze rosnie to dobrze:)

Agacinka te kg to malenstwo i wody wiec spokojnie Ty na tym nie ucoerplialas:)


moze i ja wstawie jak mi bateria sie nie rozladuje;)
 
reklama
agacina- ale ty laska jestes !!!!!!!!!!! brzuszek bardzo filigranowy super:-D:-D
biedactwo przeterminowana maslanke juz pijesz:-D:-D

Harash- no brzunio sliczny moze dziecko tak sie smiesznie układa ze szpic sie z brzuszka robi......

ja mam typowa piłke:eek:
 
Ale dziewczyny macie piękne brzuszki,takie szczuplutkie jesteście, a mi idzie w biodra:zawstydzona/y: może w weekend poproszę mężusia o sesję zdjęciową i też się "pochwalę":-)
 
agacina- ale ty laska jestes !!!!!!!!!!! brzuszek bardzo filigranowy super:-D:-D
biedactwo przeterminowana maslanke juz pijesz:-D:-D

Harash- no brzunio sliczny moze dziecko tak sie smiesznie układa ze szpic sie z brzuszka robi......

ja mam typowa piłke:eek:


albo tluszcz sie juz gora wylewa i robi druga warstwe :-D Zartuje sobie. Generalnie to ja lubie swoj brzuszek, ciesze sie z niego, bo za kilka miesiecy go nie bedzie i bede za nim tesknic. Nie planuje juz byc mama, wiec generalnie czerpie z kazdej brzuszkowej chwili ile sie da :)

Sliczne brzuszki dziewczyny. Juz nikt nam nie powie ' w ciazy??? W jakiej ciazy???"


Latife, mi idzie w tylek, za kazdym razem gdy zmienia mi sie waga to moje uda i pupa zaczynaja chorowac na siodłowatosc ;-)
 
Dmuchawiec- fajne fotki:)piszesz ze ta druga z końca 8 tyg?? O matko ja mam taki teraz:-D....ha ha ha a jaka fajna buźka:)

Ola- rzekło by się brzusio pełną piersią hihihi...ale ty faktycznie chudzielinka jesteś:-)

Pabella- no ładnie- widać ogromną różnice:):)

Harsharani-
i na co narzekasz?- super zdjęcia:)ja zawsze sobie robię sama foteczki:)przynajmniej robię sobie fotki takie jakie chce:) haha

Agacina- no tu też nic się nie da ukryć...kurde a jakie ty masz nogi zgrabne..mi to się zrobił straszny cellulit:(
 
Najlepszy do zdjec jest samowyzwalacz ;)

Milutek, gdzie Ty widzisz zgrabne nogi? To legginsy ;) Mi tez cellulit sie robi, dlatego po schodach zaczelam chodzic, robic przysiady i wymachy nog, bo potem sobie nie poradze
 
reklama
Do góry