reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

No ja z zaparciami problemu nie mam. A próbowałyscie kuracji z suszonych śliwek. Po pierwszym porodzie przez dwa dni jadłam i poszło gładko;-)

A tu jeszcze jedno zdjatko z pierwszej ciąży:-D

P1050705.jpg

Takie wygłupy z mężem:tak::-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dmuchawiec miałas super brzusio w poprzedniej ciazy,taki zgrabny i nie duzy.Fotka z buzka super,u nas w szkole rodzenia tez sie robi takie ''portrety'';)

U mnie wszystko wchodzi w biust i biodra,masakra,niedługo w drzwi sie nie zmieszcze;) Mam 165cm wzrostu,startowałam z waga 52kg a juz jest ok 58 czyli ponad 5 na plusie,w biodrach juz 100cm(było ok 96),w biuscie 94 (było 89) za to brzusio nadal 89cm.
Oto moj bebzonik sprzed paru dni

Uploaded with ImageShack.us
 
Jaki sucharku? toz mi sie tłuszcz wylewa juz,moze na fotce nie widac bo jest od pasa w gore a tłuszcz nizej;)
a czy macie nadal tak ze rano brzusio jest mniejszy niz wieczorem? bo ja tak;)
Zaparcia - ja tez z nimi walcze od niedawna bo wczesniej było naodwrot;)
 
reklama
Olciu to się ciesz, że jeszcze ci mocno brzuszka nie wywaliło, i ślicznie wyglądasz. Zdążysz się nim zmęczyc pewnie do końca ciąży :) Mój tez jeszcze niezaduży :)
 
Do góry