reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

reklama
Dziękuję wszystkim za komplementy pod adresem brzuchola :)

W rodzinie rzeczywiście mówią mi, że niewiele jeszcze widać. Ja natomiast różnicę widzę, mimo że tłuszczyk przed ciążą na brzuchu niewielki ale był... ;) Po 10ym skoryguję wagę, bo może moja domowa jest jakaś wadliwa.

ola.80 startowałam ze stałej od paru lat wagi ok. 54, 55kg, więc faktycznie zmiana na razie u mnie niewielka. Ale mimo małego brzucha ledwo już wychodzę na czwarte piętro do domu i wiązanie butów zaczyna sprawiać trudności. A to dopiero początek... :)
 
Barbra- brzuszek śliczny, ale faktycznie malutki:tak:

Ja w pierwszej ciąży startowałam z waga 54kg i przytyłam do końca 11kg. Brzuszka jeszcze w 6miesiącu nie było tak znowu widać. Przy luźniejszej bluzce nikt by nie poznał, ze to ciąża:-D A w ósmym miesiącu miałam taki brzuch jak teraz:sorry: Więc obecnie czuje sie jak słonica:confused2: niemalże.

A te krągłosci z tyłu to wina aparatu:-D Robiłam zdjęcie ciut z dołu i stąd tak wyszło:tak: Niestety co jak co, ale tyłek nadal suchy mam:sorry:, w biodrach 88cm, a przed ciążą 87 więc jakoś powoluku w tłusczyk obrastam, a szkoda, bo akurat tyłek w moim przypadku mógły byc ciut macniej zaznaczony, a tak zawsze był tylko przedłuzeniem pleców:-D Za to biust teraz to ja mam- fiu, fiu! Mąż zachwycony!:-D Wczesniej małe b, a teraz d wcale nie małe:-D

Dla porównanie wklejam zdjęcia z tej i poprzedniej ciązy. Pierwsze z tej-koniec 5 miesiąca, drugie z poprzedniej- koniec miesiąca ósmego.

Zobacz załącznik 296771 ada0489f77.jpg

Tym razem startowałam z waga 59kg, obecna - 64 prawie. Na usg wszystko idealnie- waga dzidziusia -501g, tylko płec pozostaje tajemnicą, bo dzidzia nie chciała pokazać:-(
 
eee...dmuchawiec...jak znowu słonica? :-) jesteś cud miód dziewczyna! :-)

no i twój brzuchol z poprzedniej ciąży z 8miesiąca jest dużo większy... niż obecny:-)

a kiedy następna wizyta u gina by się dowiedzieć jaka płeć? :-)
 
Ostatnia edycja:
Dmuchawiec ...no to witam w klubie bo ja też startowałam z 59 a teraz jest jakieś 63,5...mój Wiktor też waży 500g i na usg wszystko oki ;-)

A brzuszek w poprzedniej ciąży tak fajnie od dołu ....ale teraz chyba też przybiera taki kształt ;-) super!!


Futrzaczku- DMUCHAWIEC a nie buziaczek:-D:-D
 
Matko, Dmuchawiec! Myslalam, ze juz ci taki urosl, a to z poprzedniej ciazy ;)
Ale Ci zazdroszcze, wszystko Ci w brzuch idzie :(
Mi w dupe za przeproszeniem.

Jutro ja sie fotografuje :)
 
Futrzaczku- no wiekszy jest:cool2:, ale szkoda, ze nie widziałas mnie w porzedniej w piatym miesiącu- jakbym wzdęcia miała i to wszystko:-D tylko, kurcze zdjęcia nie mam. A tym razem poważnie się obawiam że będę dwa razy taka w ósmym miesiącu.

Kolejna wizyta u ginka z amiesiąc, ale bez usg. Ja chodze na fundusz. Lekarz jesy naprawde spoko, ale usg tylko 3 razy:-( jak to na fundusz..

Cliford- to idziemy łeb w łeb;-)

Aga cina- ja tez sie ciesze ze wszystko idzie w brzuszek:tak:

A miałam Was babeczki pytac czy tez macie taką dolegliwośc jak ja- wieczorem tak mi drętwieje noga, ze nie daje rady , promieniuje aż do pięty. Po ostatnim usg (29.10) lekarz stwierdził, ze główka dziecka jest tak ułozona że może uciskać na nerw kulszowy i stąd to dretwienie:-(
Co z tym robicie ?(jesli którejs tez to dotyczy)
 
rwa kulszowa jak nic! Nie zazdroszcze tego bolu.

Po ostatnim usg maly jednak sie przesunal i teraz nic mnie nie boli :) za to od tamtej pory mam zaparcia i sikam co 15 min. Ale jutro kolejne usg....
 
reklama
Do góry