reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

A mój tatuś jak zwykle bardzo subtelny, powiedział mi dziś, że nie widać, że jestem w ciąży, tylko wyglądam jakbym się najadła i jakby nie wiedział, że zaszłam, to pomyślałby, że to efekt jojo po diecie. No i przytyłam na twarzy i wyglądam jak pyza :/
 
reklama
Witam wszystkie forumowiczki. Zgodnie z tytułem wątku chciałam podać swoje wymiary, tak dla porównania.
Na ostatniej wizycie u lekarza 7.10. (16t5d) waga wskazywała 56,4kg. To oznaczało, że od dnia pierwszej wizyty kiedy się okazało, ze jestem w 6tc przytyłam zaledwie 1,2kg. Nastepną wizytę mam 10.11. ale postanowiłam się ładnie zmierzyć i zacząć baczniej obserwować swoje zmieniające się kształty :) Dziś waga wskazuje już 57,8kg i nie wydaje mi się żeby to była wina zjedzonej 1,5h temu zupy ;) Mam 165cm wzrostu. A brzuszek ma dzis obwód 90cm i gdybym miała zamiar go ukryć byłoby już ciężko :) Załączam zdjęcie dla potomności.
01112010 20t3d (2).jpg

Pozdrawiam wszystkie rosnące ciężarówki i życzę miłego tygodnia pracy.
Barbra
 
dmuchawiec, piękny okrąglutki kształt, bardzo zgrabna ciężarówka z ciebie :D

barbara, szczuplutka jesteś, chyba jednak dałoby się jeszcze ukryć ;D ja daję radę niestety, a brzuch mam chyba większy :(
 
Witam wszystkie forumowiczki. Zgodnie z tytułem wątku chciałam podać swoje wymiary, tak dla porównania.
Na ostatniej wizycie u lekarza 7.10. (16t5d) waga wskazywała 56,4kg. To oznaczało, że od dnia pierwszej wizyty kiedy się okazało, ze jestem w 6tc przytyłam zaledwie 1,2kg. Nastepną wizytę mam 10.11. ale postanowiłam się ładnie zmierzyć i zacząć baczniej obserwować swoje zmieniające się kształty :) Dziś waga wskazuje już 57,8kg i nie wydaje mi się żeby to była wina zjedzonej 1,5h temu zupy ;) Mam 165cm wzrostu. A brzuszek ma dzis obwód 90cm i gdybym miała zamiar go ukryć byłoby już ciężko :) Załączam zdjęcie dla potomności.
Zobacz załącznik 296664


bardzo zgrabniutki brzunio i tak jak koncia mówi dało by sie go jeszcze poukrywac;-) ale po co eheheh

Pozdrawiam wszystkie rosnące ciężarówki i życzę miłego tygodnia pracy.
Barbra


bardzo ładny brzuszek.....
 
reklama
Barbara malutki brzusio ale sliczny:)ja mam taki sam wzrost i teraz wage i cm w brzusiu tez takie same jak Ty ale moj brzusio wyglada na wiekszy,moze dlatego ze startowałam z mniejszej wagi;)
 
Do góry