reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

Bosa- śliczny brzusio...ale to prawda ze zmieniają nam te brzusie teraz bardziej kształty niż wielkość.
Mój ostatnio bardziej zrobił się okrąglejszy na boki i pełniejszy.

A tak poza tym wyczytałam ze w trzecim trymestrze same wody płodowe mogą osiągać max 2 litry!!! Niezłe co nie? +2 kg na samej wodzie:):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja i brzuszek ślicznie dziękujemy. Oficjalnie zaliczyłam pierwszą ciążową schizę ;-)!!!

A'propos dalszego przybierania na wadze - jak to teraz od półmetka może wyglądać? Jak dużo miesięcznie? Jakie mamusie nasze mają doświadczenie w tej materii?
 
Ja i brzuszek ślicznie dziękujemy. Oficjalnie zaliczyłam pierwszą ciążową schizę ;-)!!!

A'propos dalszego przybierania na wadze - jak to teraz od półmetka może wyglądać? Jak dużo miesięcznie? Jakie mamusie nasze mają doświadczenie w tej materii?

teoretycznie 0,5kg na tydzień...ale wiadomo że w 8mc może byc dużo więcej... no i generalnie wszystko to indywidualna sprawa:-)
 
bosa ja pisalam na poprzedniej stronie,jak to bylo u mnie w pierwszej ciazy.
Zacytuje sama siebie :) :
pewnie u kazdej inaczej,ja tam na wage zbytnio nie patrzylam bo wiem,ze dopiero w drugiej polowie zacznie leciec do gory w super tempie ;)
Z Bartkiem bylam 10 kg na +, z czego 7 kg przybralam w drugiej polowie ;-)
Wiec pewnie tym razem bedzie podobnie, choc moze byc troche wiecej bo jem wiecej niz w ciazy z Bartoszkiem.

a i mala poprawka- od 23tyg przytylam 8 kg, wczesniej od 13 tyg do 23 -- 2 kg. A wczesniej nie wiem bo sie nie wazylam (ale mozliwe ze nic,bo to sam poczatek)
 
Ostatnia edycja:
Bosa, tłuszczyk ci gdzieś wcięło, a brzuszek się pięknie zaokrąglił i urósł. A ty normalnie 0 fałdki jakiejkolwiek:szok::-D jak ja ci zazdroszczę, mi się fałdki na plecach porobiły :dry:

Jejku, mam nadzieję, że nie przekroczę 18kg, to i tak sporo, ale jak już mam +9kg, to co to będzie...?:szok:
 
Bosa pikny brzusio a kg na minusie sie nie przejmuj ja do tej pory jestem cały czas 8kg na minusie połozna mówiła że mam sie nie przejmować mimo że co wizyte warze mniej bo odbije to sobie w drugiej połowe
 
czesc wszystkim! im back again:);-) wiecie co jak tak was czytam to sie troche przerazilam bo ja od poczatku ciazy przytylam ok 7 kg a brzuch juz mam jak maly balonik dzidzius tam plywa jak szalony czuje go nawet jak chodze:)nawet nie chce myslec co to bedzie za jakies 2 miesiace:zawstydzona/y::-( matko ja mam dopiero 19 tydz a tu juz tyle!
 
reklama
Dziś waga pokazała 54 kg, kalendarz pierwszy dzień 18 tygodnia no i postanowiłam zrobić fotke i pokazać mój brzuch z nieznanym jeszcze mieszkańcem
 

Załączniki

  • 18 tyg. brzuch.jpg
    18 tyg. brzuch.jpg
    2,3 KB · Wyświetleń: 129
Do góry