reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

reklama
no vetka ślicznie się zaokrągla brzusio:-) ,wogóle wszystkie już takie ładne i nie da się już ukryć ciąży :-D super:tak:
 
Dziękuję wszystkim za takie cudnie-podnoszące na duchu opinie, na was można liczyć, zwłaszcza że mnie dpopadła dzić depresja ciążowo-życiowa a cały wekend znów pracuję ech...
 
vetka - no no:-)ładniutki ciążowy brzuszek się robi:-) a teraz jest jeszcze taki fajny malutki i zgrabniutki:-) a teraz...jak wystrzeli to fotki raz na tydzień nie starczą by dokumentować jego wzrost:-)
 
Mi brzuch zaczyna z dnia na dzien rosnac. Wczoraj kolezanka, ktora widzi mnie codziennie, powiedziala: no, teraz to bym ci ustapila miejsca w autobusie, bo dopiero dzis widac.
Kurcze, ciekawa jestem ile to moje szczescie wazy. Mam nadzieje, ze na tym usg da sie zmierzyc. Ciekawe czy duzy bedzie :) w mojej rodzinie faceci maja po 2 metry, u M. tylko on w sumie wysoki w miare, bo przy swoich 186cm przy moich braciach wyglada jak krasnal ;) Jego dziadek byl wysoki, tesciu taki sobie, a jego rodzenstwo niskie.
 
reklama
Do góry