reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

muszę jakoś wykombinować swoją focię, bo przy was czuję się jak krówsko:/ ja dopiero się rozlazłam na boki. co zakładam na siebie, to się sobie nie podobam

ja jak ubrałam dzis taką bawełnianą obcisłą sukienkę to zobaczyłam jak bardzo mi w boki poszło... i mam taki dziwny kształt ciała niekoniecznie podobający mi się hehe...mam nadzieję że jak brzuchol podrośnie to jakoś wszystko zaniknie/wyrówna się :-D
 
reklama
ja jak ubrałam dzis taką bawełnianą obcisłą sukienkę to zobaczyłam jak bardzo mi w boki poszło... i mam taki dziwny kształt ciała niekoniecznie podobający mi się hehe...mam nadzieję że jak brzuchol podrośnie to jakoś wszystko zaniknie/wyrówna się :-D

dokładnie mam to samo, dziwny, niepodobający się kształt ciała, taka krówka Muuuuuuuuuuu;)
 
Właśnie dziś mi przyjaciółka powiedziała, że 1 dziewczyna z grupy ją pytała czy w ciąży jestem, więc chyba wreszcie zaczną zauważać. ;-) Ale prawda jest taka,że nie we wszystkich ciuszkach widać, tylko w tych cienkich i dopasowanych, dlatego ta tunika mnie tak zachwyciła, bo wreszcie widać, że to ciąża,a nie sadło:-D
 
A ja muszę powiedzieć, że ze schudnięciem miałam rację. Prawie 1,8 kg w dół! O co kaman?
Mam już naładowany aparat to każę M. zrobić sobie rano zdjęcia, w tym samym miejscu co zwykle, w tej samej pozycji - bo to już paranoja jest!!!
 
Bosa, jak ty ciągle rybę jesz, to nie utyjesz, na tym się pięknie trzyma fason ;D
ja też zleciałam 2kg, teraz znów do przodu. Może po takiej cofce czeka cię duży skok do góry? :> nie martw się na zapas, M1 masz piękne, dzidzia może tłuszczyku więcej potrzebowała i odessała z zapasów mamusi ;)
 
Kurde ja to mogę zapomnieć o tym żeby waga pokazała mi nagle mniej :)hahaha Ja to mam wrażenie ze u mnie waga sie rozpedziła jak jakiś expres!!!!!
 
reklama
Do góry