reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

Buziaczek widac ze brzusio urosł,super.Ja tez przez ostatni tydzien w obwodzie mam o 2cm wiecej i tez czuje jak mnie boli brzuch-skora tak sie napina i rozpycha.
wiesz ja ta bolaca skore dopiero wczoraj poczulam ale i tak dziwne nieprzyjemne uczucie takie bolace:szok: a co do tego co bedzie pozniej to na serio wole nie myslec nawet bo zawalu moge dostac!!!!:baffled: ale dobrze ze idzie tylko w okolice brzucha i troszke na boczki - nie jest zle...dzieki wam za slowe otuchy dla tego mojego baaallooona!
 
reklama
Moja kulka wystrzeliła znów do przodu oraz na boki i kiloski mocno poszły do góry, więc wlepiam fotki.

Pierwsze 2 zdjęcia 19 tc, a kolejne 4 21 tc :blink:
Też macie wrażenie, że kulka się zaokrągla i rośnie na boki, a do przodu nie?
Ah i ten ciuszek, to ta nowa tuniczka, podkresla co nie co
 

Załączniki

  • Obraz 008.jpg
    Obraz 008.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 35
  • Obraz.jpg
    Obraz.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 37
  • Obraz 005.jpg
    Obraz 005.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 40
  • Obraz 009.jpg
    Obraz 009.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 35
  • Obraz 003.jpg
    Obraz 003.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 32
  • Obraz 004.jpg
    Obraz 004.jpg
    12,3 KB · Wyświetleń: 36
Koncia- śliczny brzusio..ale faktycznie nam chyba teraz wszystkim brzusie nie do przodu ida tylko ciutke na boki. Robia sie takie pełniejsze.
A i bluzeczka pierwsza klasa:):)
 
reklama
muszę jakoś wykombinować swoją focię, bo przy was czuję się jak krówsko:/ ja dopiero się rozlazłam na boki. co zakładam na siebie, to się sobie nie podobam
 
Do góry