reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

Przed zajsciem miałam prawie 53kilo a teraz w 8 tyg cos okolo 51,7 wiec mimo apetytu ale i mdłosci bez wymiotow troszke na wadze spadło,za to czuje ze w centymetrach rosnie bo spodnie i majtusie sa coraz ciasniejsze.
 
reklama
oo:-) to ja mam jak magula :-) tylko że 81kg i 175cm ...
no ja mam tez podobno ciężkie kości... choć... nie narzekałabym na parę kg mniej :-D hehe...ale o tym pomyślę po urodzeniu :-D
 
ja te 48 mam przy 171 cm wzrostu..... fakt szczuplutka jestem,ale nie wychudzona jak to sie moze wydawac przy takim zestawieniu kg ze wzrostem.
narazie 1 kg mniej niz przed ciaza,ale mam nadzieje ze te mdlosci dadza troche odpoczac i juz niedlugo bede mogla jesc to na co mam ochote :)
 
To jeszcze sie Wam pochwale jaki miałam brzuszek w 8mym miesiącu w poprzedniej ciąży:

ada0489f77.jpg

teraz tez chce taki!!!! :tak::tak::tak::tak: Najlepiej od razu:-)
 
reklama
Do góry