reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

Katjusza a Ty to napewno siebie ogladasz w lustrze? bo fotki ktore wstawiasz obrazuja cos zupełnie innego niz opisałas teraz, moze ktos lustra pozaklejał w Twoim domu jakims szkaradztwem;)
 
reklama
jako,ze wkraczam w 21 tydzien,a dzis na suwaczku rowne 20 tygodni, to wklejam moj brzuchol :)

Na wadze stuknelo 50 kg,
a pod pepkiem 81 cm (prawie 15 cm doszlo :szok:a to dopiero poczatek:-D)
no i pepek mi tym razem wywalilo ;/

IMG_8462x.jpgIMG_8478x.jpg
 
Katjusza a Ty to napewno siebie ogladasz w lustrze? bo fotki ktore wstawiasz obrazuja cos zupełnie innego niz opisałas teraz, moze ktos lustra pozaklejał w Twoim domu jakims szkaradztwem;)

heh Ola, a widziałaś, żeby ktoś kiedyś wklejał fotki na których źle wyszedł?? ;-)

a tak na poważnie - to żart był, jak prawie każdy mam do siebie krytyczny stosunek ale staram się to traktować z poczuciem humoru :-)

Rudzielcu - ale z Ciebie dżaga!!! :-)
 
Ostatnia edycja:
IMG000036.jpg oki to 17 tydz-ja tez bym chciala byc taka szczuplutka jak ruda z takim zarabistym brzucholkiem a wygladam jak maly zapasnik sumo:) ale ciesze sie ze moge wam sie pochwalic wiem ze minal tylko tydzien ale wydaje mi sie ze poszlo u nas straaaaszzznie do przodu:) ..i na boki:/ to 18 tydzIMG000037.jpgIMG000038.jpg a to 19 tydz jest roznica chiba?:baffled:
 
reklama
buziaczek jest różnica :tak: brzuszek rośnie:-)
86ruda ale masz ładny brzusio, taka zgrabniutki:-)
cliford ale fajniutka piłeczka z Twego brzuszka:tak: super!
Harsharani kochana Twój brzusio też śliczny - ciężarówka na 102:tak:
aga_cina a z Ciebie to chudzinka;-) wiem że my kobitki chcemy ładnie i szczupło wyglądać, ale jesteś kochana w ciąży i chcąc nie chcąc kilka kg przybędzie, na tą chwilę naprawdę nie masz powodu do zmartwień, wyglądasz rewelacyjnie i wierz mi że pewnie w 9 miesiącu ciąży będziesz ważyć mniej niż niejedna mamusia (czyt. np ja) co jest dosyć frustrujące, ale jakoś z tym trzeba żyć:tak:
 
Do góry