reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

Muszę poszukać sklepu z polską żywnością, podobno tutaj takie są - szwagier mi wspominał, choć nie chcę się za bardzo dopytywać bo do konca pierwszego trimestru nie chciałabym mówić ze jestem w ciąży. A jak nie to wytrwam do tego 20 sierpnia, potem wracam do kraju:)
 
reklama
Ja to nie wiem ile ważę obecnie ale mam nadzieję że położna mnie dzisiaj zważy :-D ale do moich ulubionych 6 się nie mieszczę już :no: 8 hmm strasznie ciasne są i jak siedzę to mnie wtedy brzuszek boli :eek: brzuszek mi już widać mój się śmieje że do marca jak tak będzie to będę wyglądać jak balonik :-D ale ja się tym nie przejmuję,będzie co ma być.Smaruję się różnymi balsamami ujędrniająco-nawilżającymi 1-2 razy dziennie ale czasem tak mnie skóra na brzuchu ciągnie i swędzi że szok :eek: a wy dziewczyny jak tam wasze brzucholki :-)
 
mój brzucholek to w sumienie wiem...czy to ten tłuszczol czy to może już macica się rozpycha :-) jest jeszcze miękki więc chyba tłuszcz :-D jakbym nie była taka ospała to nawet i bym fotę sobie strzeliła ale teraz to mi się nic nie chce...
 
u mnie 48 kg, moj kupil mi wage wczoraj wiec wreszcie mam w domu :-D
(waga u tescia pokazujaca 47 musi albo lekko zle dzialac albo kilka dni z mniejszymi mdlosciami daly szanse nadrobic :-D )
 
Ja sie dzis wazylam i mam 3 kg wiecej niz przed ciaza ale to chyba przez to ze jem ogromnr ilosci...poprostu wszystko...a najbardziej zurek i ogorki malosolne. UUuhhhh..... i sledziki.....
 
czesc ja jestem teraz w koncu 2 miesiaca ale nie wydaje mi sie zeby cos bylo widac... dlaczego ? kiedy brzusio sie pokazuje? od czego to zalezy?dodam tylko ze teraz nawet waga mi spadla bo ciagle mi nie dobrze:confused2:
 
buziaczek1 każda przechodzi inaczej ciąże więc i brzusio u każdej z nas bedzie inny :-) i nie będzie się pojawiać w tym samym czasie u każdej z nas a od czego to zależy że u innych widać wcześniej a u drugich wyskakują później to nie mam pojęcia :-)
 
reklama
pewnie dlatego ze kazda jest inaczej zbudowana jedna chodzinka to nawet i w 5miesiacu moze byc ledwo widac a druga ma troszke wiecej (tak jak ja)i brzuszek zaczyna sie zaokraglac wczesniej bo to co mamy robi sie w taka kulke:p zaczyna twardniec i w ogole;)
 
Do góry