reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze ciala po ciazy

Ciekawa jestem ile własnie dziewczyn się wybierze na zjazd ???.Ja bardzo bym chciała ale u mnie to dziś jest tak a jutro inaczej i powiedziałąm sobie że nigdy już nic nie planuje i powiem wam że lepiej na tym wychodzę:-) :-)
 
reklama
To prawda Wiola, jak ja mam plany to nigdy nic z tego nie wychodzi, a jak tak cos robie na spontana to jakos zawsze sie udaje:tak: :-)
 
Bo to jest tak że jedni żyją według jakiegoś planu a u mnie to się nie da tak a poza tym sama fioła bym dostała .Nic nigdy niczego na poważnie nie planuje ,wszystko wychodzi w ostatniej chwili.
 
Wiolciu ktos cie na pewno przygarnie:tak:
Nie, Olus, jezeli wroce to we wrzesniu, ale tak jak mowilam, plany plany plany...;-)
 
Oleńko,pocieszę Cię że i mój brzuch mimo,że bez oponki nie wyglada najlepiej ostatnio bo...się zapadł!Autentycznie-zrobił się wklęsły...Brzydko to wygląda więc i u mnie jego odsłanianie absolutnie na razie odpada...A najgorsze,że nie wiem czemu-staram się jeśc więcej,mniej ćwiczę i nic...A o biuście a raczej jego braku już nie wspomnę...
 
Kocia, jak ja bym chciała wiedzieć co znaczy mieć zapadnięty brzuch. Ja mojego nawet nie mam gdzie wciągnąć :-)
 
reklama
A które to miały zacząć Nowy Rok od dietki? Meldujcie się dziewczynki, bo brakuje mi motywacji;-) :-)
 
Do góry