reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciala po ciazy

ja po ciązy ładnie schudłam do wagi przed,a teraz po pół roku przytylam 3 kilo!:wściekła/y: :zawstydzona/y: nigdy nie bylam pulchniejsza niż teraz,ważę 64 kg! A po porodzie miałam już 61...ale gubią mnie ciasteczka,które uwielbiam i pózne kolacje,tak jak u iwy77...a mnóstw osuper ciuchów lezy w przechowalniku za szczupłych a ja chodzę w byle czym:-( czas na jakieś zakupy tylko te finanse...
 
reklama
A ja dziś weszłam na wagę i się popłakałam...Ważę 48 kg!Wszystko na mnie wisi!Okropnie to wygląda!Zero tyłka,zero biustu!W y jestećcie takie ładne,kobiece a ja...suchotnica i tyle...Naprawdę nie mogę na siebie patrzeć.Po powrocie z Polanicy idę porobić wszystkie badania...
 
Kociu, mas zracje jak czlowiek jest za chudy to tez nie dobrze. Nie mozna przesadzac ani w jedna ani w druga strone. Ja nie widzialam zebys byla za chuda, chociaz na ostatnich zdjeciach Zuzolka nam sie nie pokazywalas. Bylo cie widac tylko kawalek i prawde mowiac tez mi sie wydawalo ze schudlas dosyc. Mam nadzieje ze wszystko jest ok. Jestes kobieca, kobietko nis martw sie przybierzesz, zacznij jesc cholerko;-) :-) Trzymaj sie malutka. A swoja droga to czy nie moglo by byc tak ze ma sie tyle kg ile sie chce, a nie za duzo albo za malo, bleee
 
Martuś uwierz,że wręcz wmuszam w siebie jedzenie...I ni cholery!I nie pokazuję zdjęć ze sobą bo naprawdę kiepsko wyglądam....A Ty z Mikusiem wręcz przeciwnie!Kwitnąco to za mało powiedziane!Ciekawe co tak Ci służy;-) Bo Jacek też na baaaardzo zadowolonego wygląda;-) A Mikołajek...Cudny Niunuś...A ta fotka jak śpi u taty na ramieniu jest po prostu rozbrajająca...:tak:
 
hehe, dziekujemy za komplementy, ale ja jeszcze kwitnaco nie wygladam, jeszcze brzucho mi zostal, ale juz nad tym pracuje. A myslisz ze ten zadowolony wyglad to przz sexik, hmmm moze;-) :-D A moze te plasterki, co, jakis hormon moze niedobry:confused:
 
J atez chetnie oddam kilogramki:tak: bo jak narazie to przytyłam a nie chudne:wściekła/y:..co prawda teraz pracuję 5godzin dziennie ale jak narazie efektów nie widać oprócz zmęczenia hehe..hmm Iwonko czy mnie nie miałysmy sie odchudzac wspólnie od stycznia?:confused: czy to z Asia bo juz mi sie pomerdało hehe:baffled:
 
No tak mialysmy sie odchudzac ale mi jakos te kilogramki zeszly wchodze w ciuchy sprzed ciazy no i chyba z mojego odchudzania nici....ale jak chcesz to Cie moge wspierac duchowo...hihihi
 
reklama
Kasiuniu,kochanie,rzeczywiście szczuplaczek z ciebie ale ja myślałam że ty tak zawsze mialaś...malutko ważysz kruszynko,jesli normalnie jesz a waga leci w dół to koniecznie zrób badania!
 
Do góry