reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciala po ciazy

Ciekawa jestem ile własnie dziewczyn się wybierze na zjazd ???.Ja bardzo bym chciała ale u mnie to dziś jest tak a jutro inaczej i powiedziałąm sobie że nigdy już nic nie planuje i powiem wam że lepiej na tym wychodzę:-) :-)
 
reklama
To prawda Wiola, jak ja mam plany to nigdy nic z tego nie wychodzi, a jak tak cos robie na spontana to jakos zawsze sie udaje:tak: :-)
 
Bo to jest tak że jedni żyją według jakiegoś planu a u mnie to się nie da tak a poza tym sama fioła bym dostała .Nic nigdy niczego na poważnie nie planuje ,wszystko wychodzi w ostatniej chwili.
 
Wiolciu ktos cie na pewno przygarnie:tak:
Nie, Olus, jezeli wroce to we wrzesniu, ale tak jak mowilam, plany plany plany...;-)
 
Oleńko,pocieszę Cię że i mój brzuch mimo,że bez oponki nie wyglada najlepiej ostatnio bo...się zapadł!Autentycznie-zrobił się wklęsły...Brzydko to wygląda więc i u mnie jego odsłanianie absolutnie na razie odpada...A najgorsze,że nie wiem czemu-staram się jeśc więcej,mniej ćwiczę i nic...A o biuście a raczej jego braku już nie wspomnę...
 
Kocia, jak ja bym chciała wiedzieć co znaczy mieć zapadnięty brzuch. Ja mojego nawet nie mam gdzie wciągnąć :-)
 
reklama
A które to miały zacząć Nowy Rok od dietki? Meldujcie się dziewczynki, bo brakuje mi motywacji;-) :-)
 
Do góry