reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Z Martą nie miałam siary ale miałam bardzo nabrzmiałe i ogromne piersi przed porodem. Karmienie super nam szło dopóki nam nie zabronili już kiedyś o tym pisałam.
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy mam nadzieję że będzie ok.
 
reklama
Panikara nie ma co panikowac na zapas ;-).

A powiedzcie i jak u was wygląda siara? Bo u mnie najpierw leciała przezroczysta A teraz leci lekko żółte coś. Czy to.też siara czy już mleko?
 
Moja jest pomarańczowa [emoji15]

Magdus, usiulla, Akuku, macie piękne brzuchu!!!!!

Akuku, twój to gotowy do rozpakowania haha
 
Mnie się też zmieniły piersi, tak od trzech dni są juz takie mleczne, pełne, widać żyłki, a cała ciążę w ogóle się nie zmieniły, tylko sutki zrobiły się twarde i ciemne ;) ja też mam raz żółta, raz biała raz przezroczysta siara.

Usiulka - czemu masz wątpliwości co do karmienia piersia?
 
Dziewczyny ponoć kształt i wielkość piersi, ani to czy przed porodem jest siara nie ma żadnego wpływu na dalsze karmienie :tak: Także cieszcie się chodzeniem bez stanika, ja np. nie mam na to szans, bo grawitacja ciągnie mój biust coraz bliżej ziemi (już się boję jak to będzie po wszystkim), a do tego zaraz mi cieknie.:-p U mnie też siara zmienia kolor i konsystencję.
 
reklama
Ja mam maly biust i w ciazy prawie mi nie urosl. Tez chodze po domu bez stanika dosyc czesto ale bardziej przez upaly bo jest tak goraco ze w staniku nie wytrzymuje czasem i sciagam. Ale nawet maly biust moze troche opasc wiec tego[emoji16]
 
Do góry