reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki

reklama
Trzeba sie cieszyc kazdym pieknym kawalkiem ciala :-) nad reszta popracujemy po porodzie.
No na zdjeciu to jakbys co najmniej z miesiac po plazy bez skarpetek biegala.
 
Lunera ten ciagle rosnący obwód pod to tragedia.. Ja nosze sportowy biustonosz bo mi wygodniej i co chwile poszerzam i poszerzam i jestem juz na przedłużone na ostatnim rzędzie i znowu zaczęło byc ciasno.. O matko :/
 
Ja się duszę w biustonoszu więc po domu często chodzę bez. Na szczęście mam małe jędrne piersi więc nie martwię się, że przez to im się pogorszy [emoji12]
 
Zuzzi szczesciaro :p ja tez ostatnio po domu chodze bez wieczorem zeby odpoczęła mi tez skóra od stanika bo jak pisałam wytrzymać nie idzie z tymi balooonami [emoji30][emoji30]
 
mi właśnie nie urosły prawie wcale i sama się zastanawiam czy będę miała pokarm później :( nawet siara się nie pojawia nic :(
 
reklama
Panikara spokojnie.. mi teraz cyce zmalaly hehe.. ogolnie to pokarm sie uruchamia jak lozysko urodzisz wtedy sygnal idzie ze dziec na swiecie i potrzebna produkcja..noektore mamh maja na tule wysoki hormon ze maja pokarm wczesniej. Ja dostalam pokarm przy emilku w 5 dobie dopiero ..i jeszcze moja mama mnie stresowala pamietam ze takie duze cycki a mleka niet a ona miala A i mleka pod dostatkiem..
 
Do góry