reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Ja uwielbiam karmic, tylko ten pierwszy tydzien nie jest najprzyjemniejszy. Nam nadzieje, ze macica nie bedzie tak bolala jak ostatnio...

Siary nie mam jeszcze, ale specjalnie mnie to nie martwi, przyjdzie czas i na to.
 
reklama
Ja z jochą miałąm więcej, a teraz czasem mam, a czasem nie.

Jest nas tu Tyle, że na pewno damy rade. Ciesze się że est tyle mam z doświadczeniem,bo ja to na pewno bede miala jakies pytania.
 
Ostatnia edycja:
Werci nie wiem jakos zawsze mówiłam ze jak bede miec dziecko to nie bede karmić bo to boli jest nie przyjemne i może temu ze pamietam moja bratowa jak cały dzien siedziała w fotelu z wyciągniętym cycem i karmiła hm młody więcej spał niz jadł a ona razem z nim zanim sie nauczyła to miesiąc siedziała W domu i go karmiła i zanim on sie nauczył chciał spac i byc cały czas przy cycu inaczej syrena
nie wiem ale póki co nadal mysle ze chyba wole z butelki chociaż nie mowię nie i spróbuje na pewno chciaz by dlatego ze podobno szybciej sie macica skurcza to i pewnie sie szybciej dochodzi do formy
 
Usiulka ja juz nie chce sie powtarzac na temat karmienia piersia.. pamietaj ze twojw mleko jest dostosowane do dziecka . Mm to jedmak krowie.. moi chlopcy krotko jedli bo jakis 5-7 minut i starczalo im na 3 godz. Wstawialzm linki kiedys o karmieniu piersią na jeden z watkow..poczytaj.
 
20150721_114433.jpg
 

Załączniki

  • 20150721_114433.jpg
    20150721_114433.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Do góry