reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Piękne brzuszki [emoji7]
U mnie dziś była przyjaciółka i cyknęła fotkę jak co miesiąc więc też niedługo może wrzucę. No i sesja w weekend [emoji7] Oby była pogoda ładna!
 
reklama
Cinamona Ty chudzielcu!!!

To chyba tylko ja mam bandzioch za wszystkie was tutaj... a co będzie za 5 tygodni? Strach się bać!
 
Werci nie wiem jakos zawsze mówiłam ze jak bede miec dziecko to nie bede karmić bo to boli jest nie przyjemne i może temu ze pamietam moja bratowa jak cały dzien siedziała w fotelu z wyciągniętym cycem i karmiła hm młody więcej spał niz jadł a ona razem z nim zanim sie nauczyła to miesiąc siedziała W domu i go karmiła i zanim on sie nauczył chciał spac i byc cały czas przy cycu inaczej syrena
nie wiem ale póki co nadal mysle ze chyba wole z butelki chociaż nie mowię nie i spróbuje na pewno chciaz by dlatego ze podobno szybciej sie macica skurcza to i pewnie sie szybciej dochodzi do formy

Usiulka - spróbuj, (fajnie,ze chcesz sprobowac), bo u Ciebie może być zupełnie inaczej, jak Ci się nie spodoba to zrezygnujesz, a więcej zachodu i roboty jest z karmieniem mm. Jednak wszyscy jesteśmy doroslymi ludźmi i każdy ma prawo do swoich decyzji :)
 
Zachodu Werci na pewno z mm jest wiecej. No i strasznie duzo kasy na to idzie...
Ja po roku wprowadzilam do 2 posilkow, i pomimo, ze na recepte dla alergikow duza znizka byla to jednak mocno dawalo sie odczuc...
 
Macie bardzo zgrabne te brzuszki.

Mój rośnie w oczach z dnia na dzień. Wydaje mi się,że lekko opadł, bo oddycha mi sie lepiej, ale sama nie wiem...co myslicie?
Snapshot_20150722_4.jpg

Podobno nie każdej opada przed porodem, to prawda?
 

Załączniki

  • Snapshot_20150722_4.jpg
    Snapshot_20150722_4.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 200
reklama
Love poczatki karniebia sa trudne. Wiem ze Ci ciezko ale pomysl i tym ze juz niedlugo nie bedziesz czula bolu, maly bedzie ssal a Ty nie bedziesz musiala wyparzac smoczkow butelek itd. Zaoszczedzic duzo czasu ;)
U mniebtez byl problem z przystawianiem, pamietaj by maly chwytal jak najwiecej brodawki. Wklasaj mu do buzi gleboko i dociskaj do dolu jak za szybko zamyka ;)
Jak zle zassie to maly palcec w kacik ust i tak do skutku.
 
Do góry