reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Piękne brzuszki macie. :-):-):-):-):-)

Zuzzi... sorry że tak odbiegnę od tematu ale chwilę temu czytałam artykuł na necie o takiej komodzie jak masz... swoją drogą ja też mam ale z czterema szufladami.....
Te komody są niebiezpieczne bo się przewracają albo szuflady je przeważają i wtedy leci wszystko. Mnie właśnie kiedyś poleciała na Miłosza. Na szczęście nic się nie stało (poza dziurą zrobioną przez szufladę w panelach) tylko się bardzo wystraszył, ale jak widać z artykułu są ofiary śmiertelne nawet :-(

Ikea ostrzega przed szafkami Malm. Zginęło dwóch chłopców
 
Jogobelka dziękuję, już o tym słyszałam. Póki dziecko nie wspina się po meblach to luz, bo stoi stabilnie nawet z wysuniętymi szufladami. Jak Aleks będzie większy to są dziury żeby przywiercić do ściany więc wtedy się tym zajmiemy.
 
Amawell, ale za to pierwsza dojdziesz do formy, powinnas dostac kare jakas za ten falstart !!!

No i masz juz malenstwo przy sobie, wszystkie ci zazdroscimy :-)
 
reklama
A to mój krzywy brzuch z Olkiem pod żebrami [emoji16]
ImageUploadedByForum BabyBoom1437746342.483686.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1437746342.483686.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1437746342.483686.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 118
Do góry