reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki :)

Femme maz tez twierdzi ze zniknal? Ja ostatnio z przerazeniem poszlam do Ł ze nie mam brzucha a ten wpadl w smiech ze chyba chcialabym nie miec bo jest coraz wiekszy ;-)
 
reklama
Mój też twierdził że faktycznie mniejszy :p ale p później zrobiłam zdjęcie i jest hehe... Chociaż jak byłam na plaży to stwierdziliśmy że i tak miałam jednen z mniejszych brzuchow buhaha :-D :-D wiec chyba jeszcze spokojnie mogę się ukrywać ;-)
 
Femme ja jutro nad jeziorko. U mnie nie da sie juz ukryc. Jest nie tylko oponka, zaraz pod biustem zaczyna sie robic ladna pileczka. Widac ewidentnie ze to nie od jedzenia, no chyba ze taki meski od piwa ;-) ps odkad zaszlam w ciaze przytylam 2,8kg
 
U mnie też widać już.
z Tymkiem miałam taki brzuch chyba w 6 miesiącu.
A co do jeziora to okazało się, że muszę na szybko jakiś strój sobie sprawić, bo w ten co mam (kupiony w zeszłym roku) cycki mi się nie mieszczą :/
 
Alecta ja tez nie wiwm czy sie zmieszcze. Jak cos mam stanik nowy kolorowy to bede siedziec w nim i krotkich spodenkach bo kapac sie chyba i tak nie bede. Jakos ta woda srednio czyta a ja boje sie infekcje zalapac
 
Hmm dzis mam troche napiety brzuch. Ostatnio mam problem z zaparciami i tak pomyslalam bo wspominalysciemo soku ze sliwek? To normalny sok w kartoniku czy jak bo nigdy niw widzialam? Musze cos zaczac robic bo dzisiaj sie zmartwilam.
 
Ja strój nowy kupiłam ale był kłopot, majtki 36 a góra 42 ale musiałam przerobić bo w obwodzie 42 to dużo za dużo ale tylko tak miska pasuje

agulqa_b olej soki w kartonikach, swiexowyciskane pij, marchewka jabłko, albo pomarańczowy zdrowe, pożywne, daje dużo Energi i nie mam żadnych zaparć, pół szklanki wypije i juz lecę do łazienki ;)
 
Ja kostium kupiłam z miesiąc temu, jednoczęściowy z BonPrixa, rozmiar 40 i myślałam, że za duży będzie, a tu idealny, ale problem będzie, jak się brzuch pojawi, bo on jest wyszczuplający i mocno brzuch opina...
 
reklama
Doggi wlasnie w inie tak robie ale rodzice nie maja sokowirowki. Zaczne po prostu wcinac jablka kilogramami i tez dam rade ;-)

Ja mieszcze sie w moj kostium z tamtego roku. Co prawda stanik moglby byc wiekszy ale nic mi nie wyplywa wiec jest ok. Nie chce specjalnie kupowac tylko na jeden sezon ;-) w przyszlym roku pewnie pojedziemy na jakies wakacje to sobje wtedy kupie. Chociaz ja chcialam jakies cieple kraje, a Ł wspomina cos o jeziorach, kajakach itp
 
Do góry