reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki ..

Joani ślicznie, u mnie jest podobnie z brzuchem, też wieczorem robi się większy a nawet wielgaśny.. ;)
 
reklama
Dziękuję :-) ale uwierzcie, później jest on naprawdę spooooooro większy :-D widzę, że nie tylko u mnie ;-)
 
ale brzuszków !!! nie było mnie z tydzień jakiś a tu normalnie wysyp :cool2::cool2:rośniemy, rośniemy, a to jeszcze nie koniec :cool2:
 
Muszę zrobić po całym dniu i bez ciuchów, to zobaczycie jaki mój "maciupki". Mój na golasa jest jak Amaliee jak nie większy;-)
 
Amaliee śliczny okrąglutki :)

Mnie jutro mija kolejny 3 tydzień więc kolejne zdjęcie porównawcze wrzucę ;)
 
reklama
joani nie martw się przecież ty masz kilka tyg więcej niż Amaliee więc oba brzuszki są odpowiednio ładne :-) w sumie dzieli kilka tygodni w niektórych przypadkach. Ale pochwalić się możesz :)
 
Do góry