reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

reklama
tiluchna - tak tak, że brzuch do przodu i mocne wygiecie w odc ledzwiowym kregoslupa :) Generalnie do zdjecia to nie przeszkadza a czasem i trzeba wypiac zeby nas zauważyli :D Ale na dłuzsza mete dla kregoslupa to może być fatalne w skutkach. Ale jak sama robiłaś to też ciężko naturalnie stanac.. Co nie umniejsza faktu że piekny domek dla dzidzi :)

wiesz.. az zaczelam przegladac zdjecia nawet jak nie bylam w ciazy i ja po prostu tak mam:szok::sorry2:
mocne wciecie i odstajacy tylek:baffled: ale przez to faktycznie brzuszek sie bardziej uwywadnia, nawet ten nie ciazowy:zawstydzona/y:
ale nie zauwazylam zeby moj kregoslup na tym cierpial:confused:
 
ja 24 tydzien .. no prawie 25 i 4 kg na plusie. ale jak juz wielokrotnie powtarzalam zaczynalam z duuuuza nadwaga. wiec nie narzekam, choc stawanie na wadze przyprawia mnie o mdlosci i gesia skorke...
 
Dziewczyny ja mysle,ze kg nadprogramowymi bedziemy sie martwic po porodzie i skonczeniu karmienia.Ja na wczoraj mam +9kg z tym,ze wazona bylam po sniadaniu u lekarza a w domu zawsze z rana na czco sie wazylam.Brzuch wywalilo nawet maz po ponad tygodniowym niewidzeniu mnie stwierdzil,ze brzuchol wielki sie zrobil :-D Niektorzy sie pytali czy na pewno jedno dziecko mam a nie dwojke :zawstydzona/y: niby z takim do porodu sie idzie...brak slow moja odp zawsze taka sama ,ze jest podwojnie w srodku ale nie dzidzia a macice i wtedy koniec komentarzy byl!
Nie wiem jak u was ale jak ktos mowi do mnie "gruba" to mnie strasznie to wkurza.Nie jestem gruba,sloniem czy czyms innym jakos bardziej wrazliwa sie teraz na takie teksty zrobilam moze przez to,ze tu nie ma takich durnych epitetow o odzwyczailam sie od Pl.Choc nigdz tey sama na nikogo takich epitetow nie uyzwalam.
 
Ja już 7 kg na plus przy 28 tygodniu, a do szczupłych przed ciążą nie należałam.. ehh trudno martwić się będę po:-D. Mi praktycznie wszystko w brzuch idzie w stare spodnie się mieszczę, ale nie dopnę się na brzuchu:-)
 
reklama
Anneeczka - to malutko masz na plusie! Dobrze będzie :)

vici - mnie ostatnio pytaja tylko z przerazeniem - to pani jest w ciąży???? ale to chyba początek? Wiec mówie że nei do końca, bo juz prawie 7 miesiąc... Wiec na szczescie nikt mnie grubą nie nazywa, ale tez by mnei to bardzo denerwowało.

Ale dzis przeraziła mnei jedna rzecz - miałam 6 kg na plusie, a teraz schudłam 1 kg.. to sie zdarza? Czy mam wiecej jesc? :D
 
Do góry